Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
CC Škola jazyků  >  Učební materiály  >  English File Fourth Edition Elementary Multipack A

přehled učebnic
Můj seznam (0)

English File Fourth Edition Elementary Multipack A

English File Fourth Edition Elementary Multipack A
Naše cena: 417 Kč (Běžná cena: 463 Kč) Objednat nyní > přidat na seznam

Základní popis

Řada English File Fourth Edition

Jazyk: obecná angličtina
Další komponenty: workbook + Ichecker, online podpora, verze s Oxford online skills, English File Pronunciation App
E-book: ano (určeno pro tablety se systémy Android nebo iOS, ke stažení přes Oxford Learner's Bookshelf, disponuje vlastnostmi navíc jako integrovaná videa, poslechy, kontrola správnosti odpovědí) 
Úrovně: A0 - C1

Řada učebnic English File je ideální pro dospělé komunikativní kurzy obecné angličtiny s důrazem na správnou výslovnost a živý a praktický jazyk. Procvičuje všechny potřebné kompetence s důrazem na mluvený projev. Disponuje řadou variant, takže si každý student může vybrat tu pro sebe nejvhodnější. Skrze své další komponenty (ITutor a IChecker, Oxford Online Skills, online podpora) plně podporuje efektivní samostudium a tzv. blended learning, tj. kombinuje tradiční výuku s e-learningem. Pro české studenty je u nižších úrovní k dispozici verze s českým slovníčkem.  

Parametry

Nakladatel: Oxford University Press
Popis: Komunikativní a graficky pestrá učebnice vhodná pro dospívající a dospělé studenty kurzů obecné angličtiny na úrovni A1 až A2+.
Rok vydání: 2019
Stav:nové
Dostupnost:K objednání
Jazyk:Angličtina
Jazyková úroveň:začátečníci
Související položky
Navigate Elementary A2 SBNavigate Elementary A2 SBpokročilí začátečníci; K objednáníObjednat >English File Third Edition Pre-intermediate SBEnglish File Third Edition Pre-intermediate SBpokročilí; K objednáníObjednat >International Express Pre-Intermediate Third Edition SBInternational Express Pre-Intermediate Third Edition SBpokročilí; K objednáníObjednat >International Express Intermediate Third Edition SBInternational Express Intermediate Third Edition SBpokročilí; K objednáníObjednat >


Aktuálně další...
 • Příměstské tábory s angličtinou

  Vaše děti se opět mohou těšit na oblíbené denní tábory plné angličtiny, fantazie a kouzelných dobrodružství přímo v centru Českých Budějovici jeho okolí.

  7.4.2021
 • CC&LC spojuje síly!

  Spojujeme síly s Lingua Centrum! Naše škola od tohoto jara pokračuje pod novou značkou. Vše, co na ní máte rádi, zůstává a ještě přidáme ledasco nového! :)

  1.4.2021
 • Veřejné kurzy začínají už 15.2.!

  Pošlete svou přihlášku včas, ať pro vás máme místo! Kurzy pokračují dalším semestrem a všichni pilně studují. Nenechte to na poslední chvíli. :)

  22.12.2020
 • Teddy Eddie náhledové lekce

  Od příštího týdne máme další náhledové lekce zdarma! Přijďte si s dětmi vyzkoušet, jaký Teddy Eddie je, a jestli se s ním skamarádí ještě, než kurzy začnou! :) Přijďte na kteroukoli z lekcí 29.9. či 30.9. od 14.00 hodin, 1.10. od 15.45 hodin.

  23.9.2020
 • Veřejné kurzy od 21.9. !

  Začátek semestru se pomalu blíží a s ním i naše populární skupinové kurzy. Hlašte se včas, ať si můžete vybírat! Otevíráme angličtinu, němčinu, ruštinu, španělštinu pro děti i pro dospělé.

  18.8.2020
 • Teddy Eddie už i v Budějovicích!

  Skvělá zpráva pro rodiče: nadupaný mezinárodní licencovaný systém výuky angličtiny pro předškolní děti Teddy Eddie dorazil do Budějovic!

  12.6.2020
 • Akreditované kurzy v DVPP

  Na jaře jsme získali akreditaci MŠMT pro kurzy anglického jazyka v programu dlouhodobého vzdělávání pedagogických pracovníků. Připojte se do komunikativního kurzu angličtiny, s programem a certifikátem schváleným Ministerstvem školství!

  11.6.2020
 • Učíme online!

  I v tomto období se s námi můžete věnovat sami sobě, zdokonalit si jazyky nebo se připravit na zkoušku či test. Využijte toho, že naši lektoři mají zrovna trochu víc volna a zkuste si s nimi dát hodinu online. :)

  8.4.2020
 • Příměstské anglické tábory STAR WARS inspired!

  Pro děti máme připravená letní dobrodružství inspirovaná oblíbenou filmovou sérií STAR WARS, při kterých si přirozeně osvojí a upevní své komunikační dovednosti v angličtině.

  25.1.2020
další...

Co si o nás myslí ostatní?

Přečtěte si recenze našich studentů

číst recenze >

Zjistěte si svou jazykovou úroveň

otestovat nyní >

Najděte si ideálního spolužáka do kurzu

seznam zájemců >

Bohaté zkušenosti a záruka kvality

Oxford Quality České Budějovice

Od r. 2012 jsme exkluzivním partnerem Oxford University Press pro jihočeský kraj. Naše kurzy angličtiny pracují s posledními vydáními atraktivních učebnic OUP, navržených odborníky pro dospělé studenty.

benefit

Dodáváme jazykové kurzy pro České Budějovice v rámci bonusového programu pro zaměstnance zaštítěného firmou Benefit Management nebo mající poukázky Ticket Restaurant Academia či Multi.

Máme dlouhodobě desítky prověřených doporučení od studentů, kteří navštěvují naše jazykové kurzy, na portálu spravovaném nezávislou spol. GDI s.r.o. nebo na Google či Facebooku.

Jazykové kurzy akreditované MŠMT v programu Dlouhodobého vzdělávání pedagogů. Nabízíme roční kurzy s certifikátem a kvalitním programem schváleným Ministerstvem školství.