Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
CC Škola jazyků  >  Kurzy  >  Typy kurzů  >  Teddy Eddie České Budějovice

Teddy Eddie České Budějovice

Nevšední, ambiciózní a veselá výuka pro předškoláčky. Teddy Eddie angličtina je ideální do školek, dětských skupin a jako mimoškolní kroužek. V zahraničí se podle ní učí tisíce dětí ve stovkách institucí. U nás začínáme tento podzim! :)

Jedná se o jazykově bohatý program pro děti 2-7 let. Děti se do angličtiny skutečně ponoří a učí se ji přirozeně, aby ji časem vnímaly jako druhý jazyk, nikoliv jako jazyk cizí. Je ideální i jako součást pravidelného programu ve školce nebo dětské skupině. 

 

    

Čím je Teddy Eddie výjimečný?

 
 
 

Metoda využívá výjimečně široký rozsah slovní zásoby (studenti se seznamují s novými slovíčky vždy pouze pomocí celých vět); lekce jsou vedeny kvalifikovanými lektory pod dohledem metodiků. 

Tato metoda garantuje postupný pokrok, hladký přechod z jedné úrovně do druhé a další pokračování ve výukovém procesu. Děti se učí ve skupinkách 2-3 roky, 4-5 let, a 6-7 let, a pro každou věkovou skupinu i rok výuky jsou různé materiály, které na sebe navazují. Kurz se zaměřuje na potřeby dětí různého věku a jiných jazykových úrovní. 

Bezkonkurenční jazykové bohatství kurzu umožňuje se skutečně ponořit do výuky cizího jazyka a děti se učí jako děti! Materiály jsou přizpůsobeny dětskému smyslu pro humor a jsou stylizovány formou pohádek. Průvodcem hodinou je malý plyšový medvídek Teddy Eddie, který vylézá ze své ponožky na hodinu s dětmi, a pak jde zase spát. :) 

V našem přístupu se odráží proces přirozeného osvojování jazyka a je skutečně komunikativní.

Podpora pro rodiče zahrnuje originální Příručku pro rodiče, společně s průběžnými informacemi o probíhajícím kurzu ve formě otevřených lekcí, pravidelných emailů, setkání pro rodiče a spolehlivému systému pro vyhodnocování pokroku vašeho dítěte. Všechny materiály mají českou podporu. 

Každé dítě dostane v ceně kurzu krásný kufřík se všemi materiály na celý rok: učebnice pro děti, příručka pro rodiče, CD s nahrávkami, tajná knížečka, papírová korunka a další dárečky a tajemství, včetně přístupu k online aplikaci "Playground", kde mohou děti procvičovat probrané věty, písničky a další slovíčka. Aplikace je přímo vyvinuta pro tento kurz a vhodně jej doplňuje. 

 

 

Jak Teddy Eddie kurzy vypadají? 

 

 

 

Pečlivě naplánovaný kurz pro nejmladší děti. Děti se nejen naučí první anglická slova, ale hlavně si vytvoří k angličtině pozitivní vztah. Naše metoda je založená na ponoření do cizího jazyka tak, aby se učení odehrávalo přirozeně prostřednictvím her, rýmů a písniček, které budou děti bavit.

Cíl kurzu: děti se naučí svá první slova a věty, porozumí instrukcím a vytvoří si pozitivní vztah k učení angličtiny.

Na tuto úroveň mohou děti chodit jeden nebo dva roky, každý rok budou mít jinou knihu. Kufřík a mobilní aplikace v hodnotě 1500,- Kč zdarma!

 

 

 

 

 

 

 

 

Cílem kurzu je, aby si děti angličtinu zamilovaly a měly motivaci se ji učit i do dalších let. Z obrovského učebního potenciálu dětí do 6 let chceme využít co nejvíce a skrz plné ponoření do jazyka (hodiny se odehrávají na 100 % v angličtině), prostřednictvím písniček, rýmů, příběhů a her a díky procvičování slov ve větách dodávat kvalitní předškolní výuku, ve které uvidíte pokroky. 

Cíl kurzu: děti se naučí několik set slov ve větách a kontextu, budou mluvit v celých větách, vyprávět příběhy a povedou první konverzaci v angličtině.

Na tuto úroveň mohou děti chodit jeden, dva nebo popř. tři roky, každý rok budou mít jinou knihu. Každý rok dostanou na konci roku certifikát. Vhodné pro začátečníky i pro děti, které již absolvovaly kurz předtím. Kufřík s materiály a mobilní aplikace v hodnotě 1500,- Kč zdarma!

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Děti, které již umí číst první písmena, začnou vnímat i psanou formu slov a naučí se číst speciální metodou zvanou "global reading" = čtení celých slov. Cílem kurzu je, aby si děti angličtinu zamilovaly a měly motivaci se ji učit i do dalších let. I tady chceme z obrovského učebního potenciálu dětí do 6 let využít co nejvíce a skrz plné ponoření do jazyka (hodiny se odehrávají na 100 % v angličtině), prostřednictvím písniček, rýmů, příběhů a her a díky procvičování slov ve větách dodávat kvalitní předškolní výuku s jasnými pokroky.

Cíl kurzu: děti se naučí několik set slov ve větách a kontextu, budou mluvit ve větách, vyprávět příběhy a povedou první konverzaci v angličtině, naučí se číst první slova a věty. 

Na tuto úroveň mohou děti chodit jeden nebo dva roky, každý rok budou mít jinou knihu. Na konci kurzu jsou vždy odměněny certifikátem. Vhodné pro začátečníky i pro děti, které pokračují. Kufřík s materiály a mobilní aplikace v hodnotě 1500,- Kč zdarma! 

 

 

 

 

 

 

 

Kurz vhodný pro prvňáčky. Byl navržen, aby udržel nebo vytvořil dobré návyky ve výuce angličtiny, které se bohatě vyplatí při budoucí školní výuce. Proto se Teddy Eddie promění v Superhrdinu, který dává dětem super schopnosti, díky kterým si v angličtině se vším hravě poradí! Kurz je nabitý jazykovými hrami a využívá metodu globálního čtení.

Cíl kurzu: děti se naučí stovky slov, budou komunikovat, vyprávět příběhy, povedou konverzaci v angličtině, naučí se číst věty a krátké texty. Některé začnou už využívat své znalosti i mimo výukový kontext v hodinách.

Na úroveň School mohou děti chodit jeden rok. Na konci kurzu jsou odměněny certifikátem. Vhodné pro začátečníky i děti, co už pokračují. Kufřík s materiály a mobilní aplikace v hodnotě Kč 1500 zdarma! 

 


Proč angličtina už ve školce?

Zjistěte si co nejvíce o tom, proč je předškolní výuka cizího jazyka pro vaše děti výhodná.

Mýty a pravdy o předškolní angličtině >

Přihlásit se

Jestli se vám Teddy Eddie metoda líbí, vyberte vhodný termín a pošlete nám přihlášku!

Přihlásit se online >

Vyzkoušejte si lekci zdarma!

Od konce srpna pořádáme open classes, aby se děti mohly s Teddy Eddiem medvídkem potkat tváří v tvář! :)

Více o náhledech >


Teddy Eddie České Budějovice
Aktuálně další...
 • Teddy Eddie náhledové lekce

  Od příštího týdne začínají náhledové lekce zdarma! Přijďte si s dětmi vyzkoušet, jaký Teddy Eddie je, a jestli se s ním skamarádí. :) Přijďte na kteroukoli z lekcí 25.8 či 27.8. od 10.00 hodin, 3.9. a 15.9. od 14.00 hodin.

  19.8.2020
 • Veřejné kurzy od 21.9. !

  Začátek semestru se pomalu blíží a s ním i naše populární skupinové kurzy. Hlašte se včas, ať si můžete vybírat! Otevíráme angličtinu, němčinu, ruštinu, španělštinu pro děti i pro dospělé.

  18.8.2020
 • Teddy Eddie už i v Budějovicích!

  Skvělá zpráva pro rodiče: nadupaný mezinárodní licencovaný systém výuky angličtiny pro předškolní děti Teddy Eddie dorazil do Budějovic!

  12.6.2020
 • Akreditované kurzy v DVPP

  Na jaře jsme získali akreditaci MŠMT pro kurzy anglického jazyka v programu dlouhodobého vzdělávání pedagogických pracovníků. Připojte se do komunikativního kurzu angličtiny, s programem a certifikátem schváleným Ministerstvem školství!

  11.6.2020
 • Učíme online!

  I v tomto období se s námi můžete věnovat sami sobě, zdokonalit si jazyky nebo se připravit na zkoušku či test. Využijte toho, že naši lektoři mají zrovna trochu víc volna a zkuste si s nimi dát hodinu online. :)

  8.4.2020
 • Příměstské anglické tábory STAR WARS inspired!

  Pro děti máme připravená letní dobrodružství inspirovaná oblíbenou filmovou sérií STAR WARS, při kterých si přirozeně osvojí a upevní své komunikační dovednosti v angličtině.

  25.1.2020
 • Rozšiřujeme tým!

  Zcela flexibilní pracovní doba i úvazek, užitečná práce se společenským přesahem, kosmopolitní prostředí, kontakt se zajímavými lidmi, zaměstnání bez stresu a deadlinů, podpora kolegů, praxe, vedení, školení, příjemné prostory. Taková je práce u nás. Pošlete nám CV! Hledáme němčináře, angličtináře, češtináře a další lektory, kteří chtějí učit sebe i druhé.

  13.11.2019
 • Začněte si u nás s čínštinou.

  Angličtina už nestačí! Udělejte dojem a vrhněte se na další jazyky, třeba něco exotického:-). V CC nově nabízíme kurzy čínštiny formou individuálů nebo "miniskupinek". Svět bude patřit Vám!

  21.3.2018
 • Slevy pro CC studenty v Oxford Bookshop na všechno a napořád!

  Pokud studujete v CC, jako už tolik jiných, máte teď možnost využít zvýhodněné ceny na všechny tituly prodávané v Oxford Bookshopu v Plachého 20, jen pár kroků od nás. A jak na to?

  4.3.2018
další...

Co si o nás myslí ostatní?

Přečtěte si recenze našich studentů

číst recenze >

Zjistěte si svou jazykovou úroveň

otestovat nyní >

Najděte si ideálního spolužáka do kurzu

seznam zájemců >

Bohaté zkušenosti a záruka kvality

Naše jazyková škola je oficiálním členem Asociace jazykových škol, která podporuje kvalitní jazykové vzdělávání v ČR. Naše kurzy angličtiny a dalších jazyků jsou zaštítěny jejich kvalitativními standardy.

Oxford Quality České Budějovice

Od r. 2012 jsme exkluzivním partnerem Oxford University Press pro jihočeský kraj. Naše kurzy angličtiny pracují s posledními vydáními atraktivních učebnic OUP, navržených odborníky pro dospělé studenty.

Máme dlouhodobě desítky prověřených doporučení od studentů, kteří navštěvují naše jazykové kurzy, na portálu spravovaném nezávislou spol. GDI s.r.o. nebo na Google či Facebooku.

Teddy Eddie akreditované centrum

Licencovaný systém výuky angličtiny pro předškolní děti. Veselý, jazykové bohatý, komunikativní a podporující přirozené učení. Ideální pro děti, které chtějí mít angličtinu jako druhý jazyk.

Jazykové kurzy akreditované MŠMT v programu Dlouhodobého vzdělávání pedagogů. Nabízíme roční kurzy s certifikátem a kvalitním programem schváleným Ministerstvem školství.