Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
CC Škola jazyků  >  Pro firmy

Pro firmy

Našim zákazníkům poskytujeme kompletní servis v oblasti jazykového firemního vzdělávání a souvisejících služeb: výuka, tlumočení, překlady, jazykové audity, poradenství a asistence při nastavení odpovídajících úrovní a vzdělávacích cílů firemních kurzů.

Garance meziročního pokroku - výuka s výsledky

Díky mnohaletým zkušenostem, propracované metodice, kvalitním lektorům a moderním výukovým materiálům jsme schopni garantovat, že se studenti našich kurzů posunou každý rok o 1 meziroční úroveň SERR výš. Zároveň se z nich postupně stanou poučení uživatelé a studenti cizích jazyků, kteří se učí efektivně a zvládají správné samostudijní dovednosti. To výrazně pokrok při studiu ještě dále urychlí. 

Online reporting - nic před vámi neschováme

Vysoká přidaná hodnota našich služeb tkví i v naprosto otevřené komunikaci s klientem. Díky našemu online systému máte všechny informace a nástroje pro snadné hodnocení efektivity výuky kdykoli po ruce: obsah a tempo kurzů, docházka, přehled nákladů na výuku celkově, na kurz nebo na hlavu, výsledky testování, výstupy z kontroly kvality výuky, atd. Přístup do systému mají také studenti a jejich nadřízení, kteří tak mohou posuzovat efektivitu výuky na dané úrovni. 

Metodický dohled - záleží nám na kvalitě a sledujeme ji za vás

Propracované kontrolní mechanismy nám umožňují sledovat kvalitu výuky ze všech hledisek - plnění stanovených cílů, výkon lektora, tempo kurzu, docházka a domácí příprava, průběžný pokrok, meziroční pokrok studenta i všech kurzů vzhledem k úrovním SERR, osvojené praktické výstupy, spokojenost studentů s výukou. Všechny tyto ukazatele sledujeme za vás. Umožňují nám včasnou diagnostiku případných problémů a jejich proaktivní řešení. 

Spolehlivý partner při čerpání EU dotací

Máme úspěšně za sebou mnohé projekty financované z různých dotačních titulů a jsme zvyklí spolehlivě plnit formální a administrativní požadavky tak, aby byly splněny veškeré podmínky dané smlouvy a nedošlo ke ztrátě nároku na výplatu příspěvku. 


Kontaktujte nás


*
*


Text zprávy


POZNEJTE NAŠI ŠKOLU

Prohlédněte si naše učebny, seznamte se s lektory a zjistěte něco o tom, kdo jsme.

Přejít do galerie >

Překlady a tlumočení

Zajišťujeme profesionální překladatelské a tlumočnické služby.

Služby >

Jazykové audity

Realizujeme otestování úrovně vašich zaměstnanců

Více o auditech >

Reference

Dodáváme velkoobjemovou i maloobjemovou firemní výuku po celém jihočeském regionu.

Které firmy učíme >


Aktuálně další...
 • Evropský den jazyků - úterý 26.9.2017!

  CC škola jazyků se účastní Evropského dne jazyků! Přijďte si zasoutěžit o ceny a pošimrat své jazykové znalosti:-)!

  14.9.2017
 • Zápis do zimních kurzů 2017

  Rezervujte si své místo v podzimních veřejných kurzech angličtiny, němčiny, španělštiny nebo ruštiny! Čím dříve se zapíšete, tím větší jistota, že se do kurzu vejdete. Ostatní se již zapisují!

  18.6.2017
 • Detektivové nebo mafiáni?

  Nenechte malé hlavičky zahálet a přihlašte je do zábavného a dobrodružného příměstského tábora v angličtině nebo němčině v centru Českých Budějovic.

  18.6.2017
 • Děstké kurzy pro malé badatele

  Od září k nám opět můžete přihlásit své děti na jazykové kroužky pro malé badatele. Každý semestr kurzu je zakončen představením nebo prezentací rodiče.

  17.6.2017
 • Dárkový certifikát na jazykový kurz

  Darujte svým blízkým dárek, který jim může změnit život. Ať už jim vyberete přípravu k jazykové zkoušce (např. pro studium nebo práci v zahraničí)  nebo všeobecný kurz, který jim pomůže komunikovat na dovolené, tento dárek má vysokou přidanou hodnotu a obdarovaný ho vždy ocení! Certifikát je platný po dobu jednoho roku od data vystavení. 

  16.6.2017
další...

Co si o nás myslí ostatní?

Přečtěte si recenze našich studentů

číst hodnocení >

Zjistěte si svou jazykovou úroveň

otestovat nyní >

Najděte si ideálního spolužáka do kurzu

seznam zájemců >

Bohaté zkušenosti a záruka kvality

asociace

Jsme oficiálním členem Asociace jazykových škol, která podporuje kvalitní jazykové vzdělávání v ČR.

oxford

Od r. 2012 jsme hrdým exkluzivním partnerem Oxford University Press pro jihočeský kraj.

benefit

Dodáváme kurzy v rámci bonusového programu pro zaměstnance zaštítěného firmou Benefit Management.

studenty

Máme nejvíce prověřených doporučení od studentů na portálu spravovaném nezávislou spol. GDI s.r.o.