Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
CC Škola jazyků  >  Kurzy  >  Typy kurzů  >  Příměstské tábory s angličtinou v Budějovicích

Příměstské tábory s angličtinou v Budějovicích

Kurzy angličtiny pro děti "trochu jinak": nadchněte své děti pro angličtinu! Příměstské tábory jsou skvělou příležitostí! Hvězdná dobrodružství je vtáhnou do děje a na češtinu si ani nevzpomenou! :)

Základní informace: 

Místo a čas:   Hroznová 7, České Budějovice + nejlbižší okolí (Včelná, Dobrá Voda, Kněžínek, městské parky v ČB, Kleť). Děti lze předat a převzít v sídle školy, a to mezi 8.00 a 9.00 hodinou a vyzvednout mezi 15.30 a 16.30 hodinou. 

Téma:  aktivity a dobrodružství inspirovaná oblíbenou filmovou sérií Star Wars

Dorozumí se i děti, co ještě anglicky nemluví?: ANO. Všichni lektoři rozumí česky, ale po celou dobu budou děti pozitivně motivovat k přímé komunikaci v angličtině tak, aby to zvládly. Funguje to! 

Termíny táborů: 

   

           

  


 

     

          

Program: Stvoříme malé Sky Walkers!

Letošní tábor inspirovaný oblíbenou filmovou sérií nechá děti cestovat po různých planetách, hledat krystaly, zkoumat hvězdy, zachraňovat princeznu a bojovat vesmírné bitvy! 
Děti budou celý týden aktivně trénovat komunikaci v angličtině prostřednictvím her, hádanek, přímé interakce a motivujících zábavných aktivit. V průběhu týdne si děti zaznamenávají svůj den do deníčku, kam sepisují nová slovíčka, fráze a zážitky, kterými se mohou večer pochlubit rodičům.

!!! Nejedná se o sledování filmů a k účasti není jejich znalost nijak nutná. Aktivity jsou sice filmovou sérií inspirované, ale cílem je, aby si během celého dne děti na televizi ani nevzpomněly a přitom si procvičily angličtinu. :) 

Pro koho, jak, za kolik a co k jídlu?

Tábor je vhodný pro všechny děti ve věku od 7 do 13 let nehledě na jejich úroveň angličtiny. Zúčastnit se mohou také děti cizinců, které mluví anglicky. V ceně kurzu je kvalitní strava po celou dobu programu, pomůcky, materiál na výrobky a pro táborové hry, 1x cestovné na celodenní výlet. Pohyb městskou hromadnou dopravou si hradí děti samy (obvykle mívají celoroční průkazky v hodnotě Kč 200,- nebo vlastní lístky). Děti by měly mít drobné kapesné jehož výše je na uvážení rodičů. Jakékoli další případné výdaje nad rámec ceny tábora (např. za jednorázové vstupné) budou předem dohodnuty a v případě nesouhlasu rodičů bude program změněn tak, aby nevznikly. 

Storno podmínky:

!! Dojde-li ke zrušení tábora z nařízení státu (Covidová situace), garantujeme vrácení 90% z ceny tábora a poskytnutí voucheru vy výši zbylých 10% na naše další služby. 

Zákonný zástupce je povinen při zrušení účasti z osobních či zdravotních důvodů uhradit storno poplatek, jehož výše je stanovena takto:

 • 29 - 15 dnů před konáním tábora 30% z ceny tábora.
 • 14 - 7 dnů před konáním tábora 70 % z ceny tábora.
 • V době kratší než 7 dnů před konáním tábora 100% ceny.
 • V případě, že za dítě, které není schopno z nějakého důvodu nastoupit na tábor, nastoupí jiné dítě, nebudou stornopoplatky účtovány.

Letní intenzivní kurzy pro dospělé

Pohodové týdenní studium jazyků nabité konverzací.

Zjistit víc >


Příměstské tábory s angličtinou v Budějovicích
Aktuálně další...
 • Učíme online!

  I v tomto období se s námi můžete věnovat sami sobě, zdokonalit si jazyky nebo se připravit na zkoušku či test. Využijte toho, že naši lektoři mají zrovna trochu víc volna a zkuste si s nimi dát hodinu online. :)

  8.4.2020
 • Příměstské anglické tábory STAR WARS inspired!

  Pro děti máme připravená letní dobrodružství inspirovaná oblíbenou filmovou sérií STAR WARS, při kterých si přirozeně osvojí a upevní své komunikační dovednosti v angličtině.

  25.1.2020
 • Veřejné kurzy začínají už 17.2.!

  Pošlete svou přihlášku včas, ať pro vás máme místo! Zápisy do veřejných kurzů jsou v plném proudu a termíny i učebny se plní, nenechte to na poslední chvíli. :)

  25.1.2020
 • Rozšiřujeme tým!

  Zcela flexibilní pracovní doba i úvazek, užitečná práce se společenským přesahem, kosmopolitní prostředí, kontakt se zajímavými lidmi, zaměstnání bez stresu a deadlinů, podpora kolegů, praxe, vedení, školení, příjemné prostory. Taková je práce u nás. Pošlete nám CV! Hledáme němčináře, angličtináře, češtináře a další lektory, kteří chtějí učit sebe i druhé.

  13.11.2019
 • Užijte si letní intenzáky!

  Nové termíny pro letošní týdenní intenzivní kurzy už jsou vypsané! Během jednoho týdne zvládnete tolik hodin, jako za celý semestr a krásně se přitom rozmluvíte. :) Týdenní pohodové, ale nabité, studium v klimatizovaných prostorách v centru ČB.

  19.3.2019
 • V únoru 2019 opět startujeme, buďte u toho!

  Přidejte se ke stovkám našich spokojených studentů z řad veřejnosti a popadněte své místo v jazykovém kurzu co nejdříve! Start 18.2.2019, tak vzhůru na palubu!

  2.1.2019
 • "Last minute" kurzy tohoto podzimu!

  Francouzština pro pokročilé začátečníky! Italština pro začátečníky! Španělština pro začátečníky! Němčina pro pokročilé! Poslední místa tohoto podzimu! Neváhejte a berte kurzy, jaké jinde nenajdete:-)! Už od 24.9.!!

  8.9.2018
 • Španělština pro juniory s mexickým lektorem!!

  Novinka žhavá jako chilli con carne! Váš dorost se teď může u nás učit španělsky rovnou pěkně po mexicku! Každé pondělí od 16:00, už od 24.9.2018!

  6.9.2018
 • Fungl nové veřejné kurzy startují už 24.9 2018!

  Již brzy vyplouváme, tak naskočte! Tento podzim je zájem o veřejné kurzy nebývalý a kdo dřív přijde, tem dřív mele aneb kdo chvíli stál už stojí opodál:-).

  29.8.2018
další...

Co si o nás myslí ostatní?

Přečtěte si recenze našich studentů

číst recenze >

Zjistěte si svou jazykovou úroveň

otestovat nyní >

Najděte si ideálního spolužáka do kurzu

seznam zájemců >

Bohaté zkušenosti a záruka kvality

Naše jazyková škola je oficiálním členem Asociace jazykových škol, která podporuje kvalitní jazykové vzdělávání v ČR. Naše kurzy angličtiny a dalších jazyků jsou zaštítěny jejich kvalitativními standardy.

oxford

Od r. 2012 jsme hrdým exkluzivním partnerem Oxford University Press pro České Budějovice a jihočeský kraj. Naše kurzy angličtiny jsou vyučovány moderními a atraktivními učebnicemi OUP.

benefit

Dodáváme jazykové kurzy pro České Budějovice v rámci bonusového programu pro zaměstnance zaštítěného firmou Benefit Management. Vyberte si kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny, ruštiny a dalších jazyků.

Máme desítky prověřených doporučení od studentů, kteří navštěvují naše jazykové kurzy, na portálu spravovaném nezávislou spol. GDI s.r.o.