Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
CC Škola jazyků  >  Kurzy  >  Typy kurzů  >  Příměstské tábory s angličtinou v Budějovicích

Příměstské tábory s angličtinou v Budějovicích

Kurzy angličtiny pro děti "trochu jinak": nadchněte své děti pro angličtinu! Příměstské tábory jsou skvělou příležitostí! Magická dobrodružství je vtáhnou do děje a na češtinu si ani nevzpomenou! :)

Základní informace: 

Místo a čas: Hroznová 7, České Budějovice + nejlbižší okolí (Včelná, Dobrá Voda, Kněžínek, městské parky v ČB, Hluboká). Děti lze předat a převzít v sídle školy, a to mezi 8.00 a 9.00 hodinou a vyzvednout mezi 15.30 a 16.30 hodinou. 

Téma:  aktivity a dobrodružství inspirovaná oblíbenými fantazy sériemi Harry Potter, Twiglight,  Pán prstenů

Dorozumí se i děti, co ještě anglicky nemluví?: ANO. Všichni lektoři rozumí česky, ale 80% komunikace bude probíhat v angličtině tak, aby to děti zvládly a zároveň si přirozeně osvojily, co je třeba. Funguje to! 

Termíny táborů: 

   

           

  


 

                

Program: Supernatural!

Letošní tábor inspirovaný oblíbenými séremi zavede děti do magických světů napřirozena a záhad. Děti budou celý týden aktivně trénovat komunikaci v angličtině prostřednictvím her, hádanek, přímé interakce a motivujících zábavných aktivit. V průběhu týdne si děti zaznamenávají svůj den do deníčku, kam sepisují nová slovíčka, fráze a zážitky, kterými se mohou večer pochlubit rodičům.

!!! Nejedná se o sledování filmů a k účasti není jejich znalost nijak nutná. Aktivity jsou sice filmovou sérií inspirované, ale cílem je, aby si během celého dne děti na televizi ani nevzpomněly a přitom si procvičily angličtinu. :) 

Pro koho, jak, za kolik a co k jídlu?

Tábor je vhodný pro všechny děti ve věku od 7 do 13 let nehledě na jejich úroveň angličtiny. Zúčastnit se mohou také děti cizinců, které mluví anglicky. V ceně kurzu je kvalitní strava po celou dobu programu, pomůcky, materiál na výrobky a pro táborové hry, 1x cestovné na celodenní výlet. Pohyb městskou hromadnou dopravou si hradí děti samy (obvykle mívají celoroční průkazky,- nebo vlastní lístky). Děti by měly mít drobné kapesné jehož výše je na uvážení rodičů. Jakékoli další případné výdaje nad rámec ceny tábora (např. za jednorázové vstupné) budou předem dohodnuty a v případě nesouhlasu rodičů bude program změněn tak, aby nevznikly. 

Storno podmínky:

Zákonný zástupce je povinen při zrušení účasti z osobních či zdravotních důvodů uhradit storno poplatek, jehož výše je stanovena takto:

 • 29 - 15 dnů před konáním tábora 30% z ceny tábora.
 • 14 - 7 dnů před konáním tábora 70 % z ceny tábora.
 • V době kratší než 7 dnů před konáním tábora 100% ceny.
 • V případě, že za dítě, které není schopno z nějakého důvodu nastoupit na tábor, nastoupí jiné dítě, nebudou stornopoplatky účtovány.

Letní intenzivní kurzy pro dospělé

Pohodové týdenní studium jazyků nabité konverzací.

Zjistit víc >


Příměstské tábory s angličtinou v Budějovicích
Aktuálně další...
 • Příměstské tábory s angličtinou

  Vaše děti se opět mohou těšit na oblíbené denní tábory plné angličtiny, fantazie a kouzelných dobrodružství přímo v centru Českých Budějovici jeho okolí.

  7.4.2021
 • CC&LC spojuje síly!

  Spojujeme síly s Lingua Centrum! Naše škola od tohoto jara pokračuje pod novou značkou. Vše, co na ní máte rádi, zůstává a ještě přidáme ledasco nového! :)

  1.4.2021
 • Veřejné kurzy začínají už 15.2.!

  Pošlete svou přihlášku včas, ať pro vás máme místo! Kurzy pokračují dalším semestrem a všichni pilně studují. Nenechte to na poslední chvíli. :)

  22.12.2020
 • Teddy Eddie náhledové lekce

  Od příštího týdne máme další náhledové lekce zdarma! Přijďte si s dětmi vyzkoušet, jaký Teddy Eddie je, a jestli se s ním skamarádí ještě, než kurzy začnou! :) Přijďte na kteroukoli z lekcí 29.9. či 30.9. od 14.00 hodin, 1.10. od 15.45 hodin.

  23.9.2020
 • Veřejné kurzy od 21.9. !

  Začátek semestru se pomalu blíží a s ním i naše populární skupinové kurzy. Hlašte se včas, ať si můžete vybírat! Otevíráme angličtinu, němčinu, ruštinu, španělštinu pro děti i pro dospělé.

  18.8.2020
 • Teddy Eddie už i v Budějovicích!

  Skvělá zpráva pro rodiče: nadupaný mezinárodní licencovaný systém výuky angličtiny pro předškolní děti Teddy Eddie dorazil do Budějovic!

  12.6.2020
 • Akreditované kurzy v DVPP

  Na jaře jsme získali akreditaci MŠMT pro kurzy anglického jazyka v programu dlouhodobého vzdělávání pedagogických pracovníků. Připojte se do komunikativního kurzu angličtiny, s programem a certifikátem schváleným Ministerstvem školství!

  11.6.2020
 • Učíme online!

  I v tomto období se s námi můžete věnovat sami sobě, zdokonalit si jazyky nebo se připravit na zkoušku či test. Využijte toho, že naši lektoři mají zrovna trochu víc volna a zkuste si s nimi dát hodinu online. :)

  8.4.2020
 • Příměstské anglické tábory STAR WARS inspired!

  Pro děti máme připravená letní dobrodružství inspirovaná oblíbenou filmovou sérií STAR WARS, při kterých si přirozeně osvojí a upevní své komunikační dovednosti v angličtině.

  25.1.2020
další...

Co si o nás myslí ostatní?

Přečtěte si recenze našich studentů

číst recenze >

Zjistěte si svou jazykovou úroveň

otestovat nyní >

Najděte si ideálního spolužáka do kurzu

seznam zájemců >

Bohaté zkušenosti a záruka kvality

Oxford Quality České Budějovice

Od r. 2012 jsme exkluzivním partnerem Oxford University Press pro jihočeský kraj. Naše kurzy angličtiny pracují s posledními vydáními atraktivních učebnic OUP, navržených odborníky pro dospělé studenty.

benefit

Dodáváme jazykové kurzy pro České Budějovice v rámci bonusového programu pro zaměstnance zaštítěného firmou Benefit Management nebo mající poukázky Ticket Restaurant Academia či Multi.

Máme dlouhodobě desítky prověřených doporučení od studentů, kteří navštěvují naše jazykové kurzy, na portálu spravovaném nezávislou spol. GDI s.r.o. nebo na Google či Facebooku.

Jazykové kurzy akreditované MŠMT v programu Dlouhodobého vzdělávání pedagogů. Nabízíme roční kurzy s certifikátem a kvalitním programem schváleným Ministerstvem školství.