Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
CC Škola jazyků  >  Kurzy  >  Typy kurzů  >  Příměstské jazykové tábory České Budějovice

Příměstské jazykové tábory České Budějovice

Kurzy angličtiny a němčiny pro všechny děti, které si chtějí užít zábavu a dobrodružství a nechtějí přes prázdniny nechat hlavičku úplně zahálet.

Základní informace

Termíny:    23. 7. - 27. 7. 2018   Přihláška zde.

                  13. 8. - 17. 8. 2018    Přihláška zde.

Cena:       Kč  2850,- 

Místo:      České Budějovice

Téma táborové hry: Indiana Jones a jeho dobrodružství

Zábavná prázdninová angličtina!

Skvělý způsob, jak v létě skloubit pobyt venku, zábavu s jinými dětmi a přitom si zcela přirozeně osvojit základy angličtiny. Část dne se odehrává v režimu "English only" se zkušenými mluvčími, kdy děti plní úkoly v rámci celotáborové etapové hry, zbytek je vyplněn zábavnými aktivitami, závislými na počasí a náladě dětí. :)

Dobrodružství s Indiana Jonesem!

Kurz je zastřešen tématickou celotýdenní hrou. V rámci této hry plní různé úkoly a soutěže, jejichž cílem je přirozeným způsobem rozšířit a upevnit jejich jazykové znalosti. Letošním tématem je "Indiana Jones a jeho dobrodružství". V průběhu si děti zaznamenávají svůj den do deníčku, kam sepisují nová slovíčka, fráze a zážitky, kterými se mohou večer pochlubit rodičům.

Kdy, kde a co k jídlu?

Děti lze předat mezi 8.00 a 9.00 hodinou a vyzvednout mezi 15.30 a 16.30 hodinou. Tábor je vhodný pro všechny děti ve věku od 6 do 14 let. V ceně kurzu je kvalitní strava (2 svačiny a oběd, ovoce, moučník), pomůcky, materiál na výrobky a pro táborové hry.  Termíny obou turnusů jsou 23. 7. - 27. 7. 13. 8. - 17. 8. 2018.

Storno podmínky:

Zákonný zástupce je povinen při zrušení účasti uhradit storno poplatek, jehož výše je stanovena takto:

 • 29 - 15 dnů před konáním tábora 30% z ceny tábora.
 • 14 - 7 dnů před konáním tábora 70 % z ceny tábora.
 • V době kratší než 7 dnů před konáním tábora 100% ceny.
 • V případě, že za dítě, které není schopno z nějakého důvodu nastoupit na tábor, nastoupí jiné dítě, nebudou stornopoplatky účtovány.

Dětské pobytové tábory.

Letos se spoustou angličtiny a nefalšovaným Indiana Jonesem v Branicích u Milevska!!

Zjistit víc o táboru >

Letní intenzivní kurzy pro dospělé

Příprava na mezinárodní zkoušky nebo příjemná prázdninová konverzace v odpočinkovém módu - nabídka je široká:)

Zjistit víc a objednat kurz >


Aktuálně další...
 • V únoru 2019 opět startujeme, buďte u toho!

  Přidejte se ke stovkám našich spokojených studentů z řad veřejnosti a popadněte své místo v jazykovém kurzu co nejdříve! Start 18.2.2019, tak vzhůru na palubu!

  2.1.2019
 • "Last minute" kurzy tohoto podzimu!

  Francouzština pro pokročilé začátečníky! Italština pro začátečníky! Španělština pro začátečníky! Němčina pro pokročilé! Poslední místa tohoto podzimu! Neváhejte a berte kurzy, jaké jinde nenajdete:-)! Už od 24.9.!!

  8.9.2018
 • Španělština pro juniory s mexickým lektorem!!

  Novinka žhavá jako chilli con carne! Váš dorost se teď může u nás učit španělsky rovnou pěkně po mexicku! Každé pondělí od 16:00, už od 24.9.2018!

  6.9.2018
 • Fungl nové veřejné kurzy startují už 24.9 2018!

  Již brzy vyplouváme, tak naskočte! Tento podzim je zájem o veřejné kurzy nebývalý a kdo dřív přijde, tem dřív mele aneb kdo chvíli stál už stojí opodál:-).

  29.8.2018
 • Online kurzy frčí!

  Vyklikejte si svůj kurz, klidně i doma v pyžamu. Nabízíme jako jediní na jihu Čech bohatou škálu těch nejlepších online jazykových kurzů.

  17.8.2018
 • Začněte si u nás s čínštinou.

  Angličtina už nestačí! Udělejte dojem a vrhněte se na další jazyky, třeba něco exotického:-). V CC nově nabízíme kurzy čínštiny formou individuálů nebo "miniskupinek". Svět bude patřit Vám!

  21.3.2018
 • Letní intenzivní kurzy pro dospělé opět na obzoru!

  Oblíbené týdenní intenzáky jsou opět tu! Příjemná cizojazyčná konverzace v prázdninové náladě nebo intenzivní příprava na mezinárodní jazykové zkoušky-nabídka je široká! :) Vzhůru na palubu, v létě vyplouváme!

  18.3.2018
 • Wanted: Lektoři přes Skype!

  V CC je dnes už zítra!:-) Kurzy na dálku jsou na strmém vzestupu a my nejsme ani o krok pozadu! Doplňujeme řady lektorů o ty, kteří chtějí učit angličtinu ve flexibilních časech z pohodlí domova!

  9.3.2018
 • Slevy pro CC studenty v Oxford Bookshop na všechno a napořád!

  Pokud studujete v CC, jako už tolik jiných, máte teď možnost využít zvýhodněné ceny na všechny tituly prodávané v Oxford Bookshopu v Plachého 20, jen pár kroků od nás. A jak na to?

  4.3.2018
další...

Co si o nás myslí ostatní?

Přečtěte si recenze našich studentů

číst recenze >

Zjistěte si svou jazykovou úroveň

otestovat nyní >

Najděte si ideálního spolužáka do kurzu

seznam zájemců >

Bohaté zkušenosti a záruka kvality

Naše jazyková škola je oficiálním členem Asociace jazykových škol, která podporuje kvalitní jazykové vzdělávání v ČR. Naše kurzy angličtiny a dalších jazyků jsou zaštítěny jejich kvalitativními standardy.

oxford

Od r. 2012 jsme hrdým exkluzivním partnerem Oxford University Press pro České Budějovice a jihočeský kraj. Naše kurzy angličtiny jsou vyučovány moderními a atraktivními učebnicemi OUP.

benefit

Dodáváme jazykové kurzy pro České Budějovice v rámci bonusového programu pro zaměstnance zaštítěného firmou Benefit Management. Vyberte si kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny, ruštiny a dalších jazyků.

studenty

Máme nejvíce prověřených doporučení od studentů, kteří navštěvují naše jazykové kurzy, na portálu spravovaném nezávislou spol. GDI s.r.o.