Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
CC Škola jazyků  >  Příměstské jazykové tábory

Příměstské jazykové tábory

Kurzy pro všechny děti, které si chtějí užít zábavu a dobrodružství a nechtějí přes prázdniny nechat hlavičku úplně zahálet.

Základní informace

Termíny:    24. 7. - 28. 7. 2017

                  14. 8. - 18. 8. 2017

                   21. 8. - 25. 8. 2017

Cena:       Kč  2850,- 

Místo:      České Budějovice

Téma táborové hry: Mafiáni a detektivové

Prázdninová zábava s angličtinou a němčinou 

Skvělý způsob, jak v létě skloubit pobyt venku, zábavu s jinými dětmi a přitom si zcela přirozeně osvojit základy angličtiny nebo němčiny. Část dne se odehrává v režimu "English only" ("Einzig Deutsch") se zkušenými mluvčími, kdy děti plní úkoly v rámci celotáborové etapové hry, zbytek je vyplněn zábavnými aktivitami, závislými na počasí a náladě dětí. :)

Organizace a strava

Děti lze předat mezi 8.00 a 9.00 hodinou a vyzvednout mezi 15.30 a 16.30 hodinou. V ceně kurzu je kvalitní strava (2 svačiny a oběd, ovoce, moučník), pomůcky, materiál na výrobky a pro táborové hry.  

Pestrý táborový program

Tábor zastřešen tématickou celotáborovou hrou, které se účastní všechny týmy, a která vrcholí "bitvou" oskladištní budovu v železniční stanici Hůry, kterou děti absolutně milují. Letošní téma je "Soukromá očka a detektivové vs mafiáni." V rámci týdenního programu nechybí samozřejmě ani žádné typické táborové aktivity, jako stezka odvahy, táborák, táborové hry apod. V chatové osadě není mobilní ani wifi signál, takže děti tráví čas pouze pobytem venku a společnými hrami. Na konci každého dne děti zaznamenávají své zážitky do deníčku, kam sepisují také nová slovíčka, která se při dané aktivitě naučily. 
Aktuálně další...
 • Evropský den jazyků - úterý 26.9.2017!

  CC škola jazyků se účastní Evropského dne jazyků! Přijďte si zasoutěžit o ceny a pošimrat své jazykové znalosti:-)!

  14.9.2017
 • Zápis do zimních kurzů 2017

  Rezervujte si své místo v podzimních veřejných kurzech angličtiny, němčiny, španělštiny nebo ruštiny! Čím dříve se zapíšete, tím větší jistota, že se do kurzu vejdete. Ostatní se již zapisují!

  18.6.2017
 • Detektivové nebo mafiáni?

  Nenechte malé hlavičky zahálet a přihlašte je do zábavného a dobrodružného příměstského tábora v angličtině nebo němčině v centru Českých Budějovic.

  18.6.2017
 • Děstké kurzy pro malé badatele

  Od září k nám opět můžete přihlásit své děti na jazykové kroužky pro malé badatele. Každý semestr kurzu je zakončen představením nebo prezentací rodiče.

  17.6.2017
 • Dárkový certifikát na jazykový kurz

  Darujte svým blízkým dárek, který jim může změnit život. Ať už jim vyberete přípravu k jazykové zkoušce (např. pro studium nebo práci v zahraničí)  nebo všeobecný kurz, který jim pomůže komunikovat na dovolené, tento dárek má vysokou přidanou hodnotu a obdarovaný ho vždy ocení! Certifikát je platný po dobu jednoho roku od data vystavení. 

  16.6.2017
další...

Co si o nás myslí ostatní?

Přečtěte si recenze našich studentů

číst hodnocení >

Zjistěte si svou jazykovou úroveň

otestovat nyní >

Najděte si ideálního spolužáka do kurzu

seznam zájemců >

Bohaté zkušenosti a záruka kvality

asociace

Jsme oficiálním členem Asociace jazykových škol, která podporuje kvalitní jazykové vzdělávání v ČR.

oxford

Od r. 2012 jsme hrdým exkluzivním partnerem Oxford University Press pro jihočeský kraj.

benefit

Dodáváme kurzy v rámci bonusového programu pro zaměstnance zaštítěného firmou Benefit Management.

studenty

Máme nejvíce prověřených doporučení od studentů na portálu spravovaném nezávislou spol. GDI s.r.o.