Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
CC Škola jazyků  >  Překlady a tlumočení

Překlady a tlumočení

Zajistíme vám profesionální překladatelské i tlumočnické služby.

Překlady

Zajišťujeme překladatelské služby z angličtiny, němčiny, španělštiny a dalších jazyků. Přeložíme Vám všeobecné, technické i odborné texty, anotace, titulky, vč. soudních a ověřených překladů. Doba dodání v závislosti na objemu zakázky. Zajistíme také kontrolu překladu rodilým mluvčím ( tzv. „proofreading“).

Ceny za překlady i proofreading na vyžádání.

Tlumočení 

Zajistíme Vám tlumočníky pro oficiální i méně formální akce z/do angličtiny, němčiny, španělštiny a dalších jazyků, a to konsekutivní či simultánní tlumočení.

Sazby za tlumočení na vyžádání.


Kontaktujte nás


*
*Text zprávy


*POZNEJTE NAŠI jazykovou ŠKOLU

Prohlédněte si naše učebny, seznamte se s lektory a zjistěte více o tom, kdo jsme.

Přejít do galerie >

Kontakty

Máte na nás dotaz?

Oslovte naši jazykovou školu >

Jazykové audity

Realizujeme otestování úrovně vašich zaměstnanců

Více o auditech >


Aktuálně další...
  • Učíme online!

    I v tomto období se s námi můžete věnovat sami sobě, zdokonalit si jazyky nebo se připravit na zkoušku či test. Využijte toho, že naši lektoři mají zrovna trochu víc volna a zkuste si s nimi dát hodinu online. :)

    8.4.2020
  • Příměstské anglické tábory STAR WARS inspired!

    Pro děti máme připravená letní dobrodružství inspirovaná oblíbenou filmovou sérií STAR WARS, při kterých si přirozeně osvojí a upevní své komunikační dovednosti v angličtině.

    25.1.2020
  • Veřejné kurzy začínají už 17.2.!

    Pošlete svou přihlášku včas, ať pro vás máme místo! Zápisy do veřejných kurzů jsou v plném proudu a termíny i učebny se plní, nenechte to na poslední chvíli. :)

    25.1.2020
  • Rozšiřujeme tým!

    Zcela flexibilní pracovní doba i úvazek, užitečná práce se společenským přesahem, kosmopolitní prostředí, kontakt se zajímavými lidmi, zaměstnání bez stresu a deadlinů, podpora kolegů, praxe, vedení, školení, příjemné prostory. Taková je práce u nás. Pošlete nám CV! Hledáme němčináře, angličtináře, češtináře a další lektory, kteří chtějí učit sebe i druhé.

    13.11.2019
  • Užijte si letní intenzáky!

    Nové termíny pro letošní týdenní intenzivní kurzy už jsou vypsané! Během jednoho týdne zvládnete tolik hodin, jako za celý semestr a krásně se přitom rozmluvíte. :) Týdenní pohodové, ale nabité, studium v klimatizovaných prostorách v centru ČB.

    19.3.2019
  • V únoru 2019 opět startujeme, buďte u toho!

    Přidejte se ke stovkám našich spokojených studentů z řad veřejnosti a popadněte své místo v jazykovém kurzu co nejdříve! Start 18.2.2019, tak vzhůru na palubu!

    2.1.2019
  • "Last minute" kurzy tohoto podzimu!

    Francouzština pro pokročilé začátečníky! Italština pro začátečníky! Španělština pro začátečníky! Němčina pro pokročilé! Poslední místa tohoto podzimu! Neváhejte a berte kurzy, jaké jinde nenajdete:-)! Už od 24.9.!!

    8.9.2018
  • Španělština pro juniory s mexickým lektorem!!

    Novinka žhavá jako chilli con carne! Váš dorost se teď může u nás učit španělsky rovnou pěkně po mexicku! Každé pondělí od 16:00, už od 24.9.2018!

    6.9.2018
  • Fungl nové veřejné kurzy startují už 24.9 2018!

    Již brzy vyplouváme, tak naskočte! Tento podzim je zájem o veřejné kurzy nebývalý a kdo dřív přijde, tem dřív mele aneb kdo chvíli stál už stojí opodál:-).

    29.8.2018
další...

Co si o nás myslí ostatní?

Přečtěte si recenze našich studentů

číst recenze >

Zjistěte si svou jazykovou úroveň

otestovat nyní >

Najděte si ideálního spolužáka do kurzu

seznam zájemců >

Bohaté zkušenosti a záruka kvality

Naše jazyková škola je oficiálním členem Asociace jazykových škol, která podporuje kvalitní jazykové vzdělávání v ČR. Naše kurzy angličtiny a dalších jazyků jsou zaštítěny jejich kvalitativními standardy.

oxford

Od r. 2012 jsme hrdým exkluzivním partnerem Oxford University Press pro České Budějovice a jihočeský kraj. Naše kurzy angličtiny jsou vyučovány moderními a atraktivními učebnicemi OUP.

benefit

Dodáváme jazykové kurzy pro České Budějovice v rámci bonusového programu pro zaměstnance zaštítěného firmou Benefit Management. Vyberte si kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny, ruštiny a dalších jazyků.

Máme desítky prověřených doporučení od studentů, kteří navštěvují naše jazykové kurzy, na portálu spravovaném nezávislou spol. GDI s.r.o.