Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
CC Škola jazyků  >  Kurzy  >  Typy kurzů  >  Pobytové jazykové tábory

Pobytové jazykové tábory

Prázdninové kurzy angličtiny pro děti v krásném prostředí chatové osady TJ Sokol Branice u Milevska. Týdenní pobyt v malých oddílech pod dozorem kvalifikovaných lektorů a rodilých mluvčí.

Základní informace

Termíny: 13.7. - 20.7. 2018   Přihláška

Cena:       Kč 4950,- 

Místo:      Sportovní areál TJ Sokol Branice u Milevska 

Prázdninová zábava s angličtinou a němčinou 

Skvělý způsob, jak v létě skloubit pobyt v přírodě, zábavu s jinými dětmi a přitom si zcela přirozeně osvojit základy angličtiny. Část dne se odehrává v režimu "English only" s rodilými mluvčími a českými lektory, kdy děti plní úkoly v rámci celotáborové etapové hry, zbytek je vyplněn zábavnými aktivitami, závislými na počasí a náladě dětí. :) Termín tábora je 13.7. - 20.7. 2018. Tábor je určen pro všechny děti ve věku od 6 do 14 let. 

Výborné jídlo, kvalitní ubytování, nádherná příroda a naprosté bezpečí

Děti bydlí v dřevěných chatkách ve sportovním areálu TJ Sokol Branice. Ubytovací kapacita chatek je 4 lůžka. Děti se stravují v kamenné budově s profesionální kuchyní, a to formou snídaně, oběd dle programu (studený nebo teplý) a výběrem z teplých večeří. Přímo v areálu chatové osady jsou moderní kurty a hřiště. Chata je obklopena překrásnými lesy. Všechny táborové chatky jsou poblíž sebe a vedoucí bydlí přímo s dětmi nebo v jejich bezprostřední blízkosti. Součástí areálu je zastřešená venkonví kuchyně. v přilehlé budově jsou k dispozici sociální zařízení a společenská místnost. Každý oddíl má svého vedoucího, který má na starosti maximálně 5-8 dětí, které bez dozoru nikdy neopouští areál chatové osady. Zároveň je po celou zajištěn dozor odpovědného hlavního vedoucího.

Pestrý táborový program


Každý rok je tábor zastřešen tématickou celotáborovou hrou, které se účastní všechny týmy, a která vrcholí "bitvou" oskladištní budovu v železniční stanici Hůry, kterou děti absolutně milují. Letošní téma je "Indiana Jones a jeho dobrodružství".  V rámci týdenního programu nechybí samozřejmě ani typické táborové aktivity, jako stezka odvahy, táborák, táborové hry apod. V chatové osadě není mobilní ani wifi signál, takže děti tráví čas pouze pobytem venku a společnými hrami. Na konci každého dne děti zaznamenávají své zážitky do deníčku, kam sepisují také nová slovíčka, která se při dané aktivitě naučily. 

Co je v ceně, termíny a organizace tábora 

V ceně kurzu je ubytování, strava, dozor dospělých osob, kvalifikovaní lektoři, materiál a pomůcky pro táborové hry. Součástí ceny ani organizace tábora není doprava na místo a z místa před začátkem a po skončení tábora. Nástup na tábor je v pátek po 14.00 hodině nebo v sobotu dopoledne, odjezd z tábora v pátek dopoledne mezi 9.00 a 10.00 hodinou. Během pobytu nejsou vhodné návštěvy rodičů. 

Storno podmínky:

Zákonný zástupce je povinen při zrušení účasti uhradit storno poplatek, jehož výše je stanovena takto:

 • 29 - 15 dnů před konáním tábora 30% z ceny tábora.
 • 14 - 7 dnů před konáním tábora 70 % z ceny tábora.
 • V době kratší než 7 dnů před konáním tábora 100% ceny.
 • V případě, že za dítě, které není schopno z nějakého důvodu nastoupit na tábor, nastoupí jiné dítě, nebudou stornopoplatky účtovány.

Fotogalerie CC Camp 2017

Fotogalerie z loňského pobytového jazykového tábora Mafiáni a detektivové

Prohlédnout fotky >

Příměstské tábory s angličtinou

Letos čeká děti v příměstských táborech dobrodružství s Indiana Jonesem a spoustou angličtiny.

Zjistit víc o táborech >

Letní intenzivní kurzy pro dospělé

Příprava na mezinárodní zkoušky nebo příjemná prázdninová konverzace v odpočinkovém módu - nabídka je široká:)

Zjistit víc a objednat kurz >


Aktuálně další...
 • V únoru 2019 opět startujeme, buďte u toho!

  Přidejte se ke stovkám našich spokojených studentů z řad veřejnosti a popadněte své místo v jazykovém kurzu co nejdříve! Start 18.2.2019, tak vzhůru na palubu!

  2.1.2019
 • "Last minute" kurzy tohoto podzimu!

  Francouzština pro pokročilé začátečníky! Italština pro začátečníky! Španělština pro začátečníky! Němčina pro pokročilé! Poslední místa tohoto podzimu! Neváhejte a berte kurzy, jaké jinde nenajdete:-)! Už od 24.9.!!

  8.9.2018
 • Španělština pro juniory s mexickým lektorem!!

  Novinka žhavá jako chilli con carne! Váš dorost se teď může u nás učit španělsky rovnou pěkně po mexicku! Každé pondělí od 16:00, už od 24.9.2018!

  6.9.2018
 • Fungl nové veřejné kurzy startují už 24.9 2018!

  Již brzy vyplouváme, tak naskočte! Tento podzim je zájem o veřejné kurzy nebývalý a kdo dřív přijde, tem dřív mele aneb kdo chvíli stál už stojí opodál:-).

  29.8.2018
 • Online kurzy frčí!

  Vyklikejte si svůj kurz, klidně i doma v pyžamu. Nabízíme jako jediní na jihu Čech bohatou škálu těch nejlepších online jazykových kurzů.

  17.8.2018
 • Začněte si u nás s čínštinou.

  Angličtina už nestačí! Udělejte dojem a vrhněte se na další jazyky, třeba něco exotického:-). V CC nově nabízíme kurzy čínštiny formou individuálů nebo "miniskupinek". Svět bude patřit Vám!

  21.3.2018
 • Letní intenzivní kurzy pro dospělé opět na obzoru!

  Oblíbené týdenní intenzáky jsou opět tu! Příjemná cizojazyčná konverzace v prázdninové náladě nebo intenzivní příprava na mezinárodní jazykové zkoušky-nabídka je široká! :) Vzhůru na palubu, v létě vyplouváme!

  18.3.2018
 • Wanted: Lektoři přes Skype!

  V CC je dnes už zítra!:-) Kurzy na dálku jsou na strmém vzestupu a my nejsme ani o krok pozadu! Doplňujeme řady lektorů o ty, kteří chtějí učit angličtinu ve flexibilních časech z pohodlí domova!

  9.3.2018
 • Slevy pro CC studenty v Oxford Bookshop na všechno a napořád!

  Pokud studujete v CC, jako už tolik jiných, máte teď možnost využít zvýhodněné ceny na všechny tituly prodávané v Oxford Bookshopu v Plachého 20, jen pár kroků od nás. A jak na to?

  4.3.2018
další...

Co si o nás myslí ostatní?

Přečtěte si recenze našich studentů

číst recenze >

Zjistěte si svou jazykovou úroveň

otestovat nyní >

Najděte si ideálního spolužáka do kurzu

seznam zájemců >

Bohaté zkušenosti a záruka kvality

Naše jazyková škola je oficiálním členem Asociace jazykových škol, která podporuje kvalitní jazykové vzdělávání v ČR. Naše kurzy angličtiny a dalších jazyků jsou zaštítěny jejich kvalitativními standardy.

oxford

Od r. 2012 jsme hrdým exkluzivním partnerem Oxford University Press pro České Budějovice a jihočeský kraj. Naše kurzy angličtiny jsou vyučovány moderními a atraktivními učebnicemi OUP.

benefit

Dodáváme jazykové kurzy pro České Budějovice v rámci bonusového programu pro zaměstnance zaštítěného firmou Benefit Management. Vyberte si kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny, ruštiny a dalších jazyků.

studenty

Máme nejvíce prověřených doporučení od studentů, kteří navštěvují naše jazykové kurzy, na portálu spravovaném nezávislou spol. GDI s.r.o.