Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
CC Škola jazyků  >  Online kurz

Online kurz

Online výuka - skvělé řešení pro všechny, i ty, kteří nebydlí ve velkém městě! Stačí vám připojení k internetu a můžete začít.

Online výuka s lektorem

Nabízíme kompletní online kurzy naživo s lektorem, díky kterým se můžete učit jazyky, připravovat na zkoušku nebo se lépe domluvit v práci, aniž byste vkročili do školy. Skvělé řešení pro všechny, kteří nebydlí ve velkém městě. Stačí vám zařízení s připojením k internetu a touha se učit cizí jazyk.

OBJEDNAT KURZ >

Je to snadné

Porovnání služeb prezenčních a online kurzů

Prezenční kurzy Online kurzy
Aktivní mluvení a plnění úkolů ANO ANO
Lekce se konají ve vámi určeném čase, který lze flexibilně měnit ZTÍŽENÉ ANO
Individualizovaná výuka (přizpůsobená na míru) ANO ANO
Skupinová výuka do 8 lidí ANO ANO
Individuální výuka jeden na jednoho ANO ANO
Monitoring a garance pokroku ANO ANO
Zákaznický servis jazykové školy (koordinace, poradenství, sledování pokroku, ankety spokojenosti, dodání učebnice) ANO ANO
Online účet v systému Schoolpartner ANO ANO
Metodický dohled školy na kvalitu kurzu ANO ANO
Online i offline záznamy a výstupy z každé lekce ČÁSTEČNĚ ANO
Možnost záznamu v případě absence NE ANO
Interaktivní a přehledné samostudium v cloudových aplikacích NE ANO
Aktivní kontakt s lektorem mezi lekcemi ZTÍŽENÝ ANO
Podpora kontinuity výuky nehledě na okolnosti ZTÍŽENÝ ANO
Úspora času necestováním do školy NE ANO

OBJEDNAT KURZ >

Na co se nejčastěji ptáte

Jak kurz probíhá? +

Ještě před začátkem kurzu si uděláte zdarma rozřazovací online test, abychom znali vaši úroveň jazyka.

Poté nastavíme termín, délku a trvání kurzu tak, aby vám to vyhovovalo. Následně vám vybereme lektora a domluvíme první lekci a dostanete od nás přístup do vaší virtuální třídy na MS Teams.

Lektor vám do vaší třídy vloží naplánovaný čas první lekce a průběžně pak materiály ke studiu a výstupy z hodiny.

Při první lekci si s lektorem řeknete, co od kurzu chcete, jaké máte cíle, a kdy jich potřebujete dosáhnout. On následně vytvoří plán vašeho kurzu, který metodické vedení schválí.

V hodinách se při video hovorech budete věnovat především praktické a aktivní výuce mluvení a poslechu, a podle množství času, který můžete studiu věnovat, se nastaví trénink ostatních dovedností – čtení a psaní. Během video hovorů budete společně pracovat na ploše obrazovky na textech, obrázcích, kvizech a podobně – výuka tedy bude pestrá a velmi interaktivní, bude vás bavit a budete celou dobu zapojeni.

Během kurzu vás budeme kontaktovat s dotazy, zda je vše v pořádku a sledovat výstupy z kurzu. Vy se na nás můžete kdykoliv obrátit s připomínkami, které budou obratem vyřešeny.

Můžu si vybrat aplikaci, kde budou hovory probíhat? +

Ano. Primárně vedeme online kurzy na platformě MS Teams, ale naši lektoři jsou schopni realizovat výuku i přes další běžné aplikace: Skype, Meet, Whatsapp, apod.

Kolik lidí se může účastnit online kurzu? +

Počet lidí je stejný jako u prezenční výuky: od jednoho až po zhruba 6 lidí. V tomto rozsahu jsme schopni zaručit efektivní a komunikativní výuku s pokrokem a výstupy.

Můžu si vybrat, kdy a jak dlouho bude kurz probíhat? +

Ano, stejně jako u živé výuky si můžete vybrat hodinu, den i délku výuky (60, 75 nebo 90 minut) i to, jak dlouho bude kurz trvat.

Jak probíhá objednání a platba kurzu? +

Nejprve kontaktujete koordinátorku kurzů a sdělíte jí své představy o kurzu – své cíle, časové možnosti a další okolnosti. Koordinátorka vám sdělí cenu kurzu a domluvíte se na způsobu platby, úrovni kurzu, termínu a dalších organizačních okolnostech kurzu. Když je vše domluveno, obdržíte fakturu k úhradě předplacených hodin a termín první lekce s lektorem.

Na co všechno mám u online kurzu nárok v ceně? +

U online kurzu máte nárok na vše jako u kurzu prezenčního. Tj. veškeré služby spojené s výukou (koordinace, poradenství, sledování pokroku, testování, dodání učebnice, organizace suplování, ankety spokojenosti, apod.), online účet pro správu výstupů z výuky, a navíc také licenci k virtuální třídě na MS Teams. V ceně není zahrnutá učebnice.

Rozdíl mezi e-learningem a online výukou naživo s lektorem +

Oba typy kurzů mají své výhody a dají se i kombinovat. E-learningové kurzy jsou flexibilní a finančně výhodné typizované kurzy, které ale nedokáží dát individualizovanou zpětnou vazbu a nepodporují přirozenou komunikaci a aktivní učení. Prohlubují tedy vaše pasivní znalosti, ale pro trénink aktivního mluvení je vhodnější výuka naživo s lektorem, která je velmi motivující, více baví a poskytuje možnost korekce výslovnosti a správnosti vyjadřování. Lépe také zohlední vaše individuální učební styly a pomůže tak studium nastavit co efektivněji.

OBJEDNAT KURZ >

Reference


CC LEKTOŘI

Seznamte se s členy našeho týmu

Zjistit víc o CC lektorech >

Recenze studentů

Podívejte se, co si o nás myslí naši studenti

Číst recenze >

ZJISTĚTE SI SVOU JAZYKOVOU ÚROVEŇ

Rychlý online test > >


Aktuálně další...
 • Příměstské tábory s angličtinou

  Vaše děti se opět mohou těšit na oblíbené denní tábory plné angličtiny, fantazie a kouzelných dobrodružství přímo v centru Českých Budějovici jeho okolí.

  7.4.2021
 • CC&LC spojuje síly!

  Spojujeme síly s Lingua Centrum! Naše škola od tohoto jara pokračuje pod novou značkou. Vše, co na ní máte rádi, zůstává a ještě přidáme ledasco nového! :)

  1.4.2021
 • Veřejné kurzy začínají už 15.2.!

  Pošlete svou přihlášku včas, ať pro vás máme místo! Kurzy pokračují dalším semestrem a všichni pilně studují. Nenechte to na poslední chvíli. :)

  22.12.2020
 • Teddy Eddie náhledové lekce

  Od příštího týdne máme další náhledové lekce zdarma! Přijďte si s dětmi vyzkoušet, jaký Teddy Eddie je, a jestli se s ním skamarádí ještě, než kurzy začnou! :) Přijďte na kteroukoli z lekcí 29.9. či 30.9. od 14.00 hodin, 1.10. od 15.45 hodin.

  23.9.2020
 • Veřejné kurzy od 21.9. !

  Začátek semestru se pomalu blíží a s ním i naše populární skupinové kurzy. Hlašte se včas, ať si můžete vybírat! Otevíráme angličtinu, němčinu, ruštinu, španělštinu pro děti i pro dospělé.

  18.8.2020
 • Teddy Eddie už i v Budějovicích!

  Skvělá zpráva pro rodiče: nadupaný mezinárodní licencovaný systém výuky angličtiny pro předškolní děti Teddy Eddie dorazil do Budějovic!

  12.6.2020
 • Akreditované kurzy v DVPP

  Na jaře jsme získali akreditaci MŠMT pro kurzy anglického jazyka v programu dlouhodobého vzdělávání pedagogických pracovníků. Připojte se do komunikativního kurzu angličtiny, s programem a certifikátem schváleným Ministerstvem školství!

  11.6.2020
 • Učíme online!

  I v tomto období se s námi můžete věnovat sami sobě, zdokonalit si jazyky nebo se připravit na zkoušku či test. Využijte toho, že naši lektoři mají zrovna trochu víc volna a zkuste si s nimi dát hodinu online. :)

  8.4.2020
 • Příměstské anglické tábory STAR WARS inspired!

  Pro děti máme připravená letní dobrodružství inspirovaná oblíbenou filmovou sérií STAR WARS, při kterých si přirozeně osvojí a upevní své komunikační dovednosti v angličtině.

  25.1.2020
další...

Co si o nás myslí ostatní?

Přečtěte si recenze našich studentů

číst recenze >

Zjistěte si svou jazykovou úroveň

otestovat nyní >

Najděte si ideálního spolužáka do kurzu

seznam zájemců >

Bohaté zkušenosti a záruka kvality

Oxford Quality České Budějovice

Od r. 2012 jsme exkluzivním partnerem Oxford University Press pro jihočeský kraj. Naše kurzy angličtiny pracují s posledními vydáními atraktivních učebnic OUP, navržených odborníky pro dospělé studenty.

benefit

Dodáváme jazykové kurzy pro České Budějovice v rámci bonusového programu pro zaměstnance zaštítěného firmou Benefit Management nebo mající poukázky Ticket Restaurant Academia či Multi.

Máme dlouhodobě desítky prověřených doporučení od studentů, kteří navštěvují naše jazykové kurzy, na portálu spravovaném nezávislou spol. GDI s.r.o. nebo na Google či Facebooku.

Jazykové kurzy akreditované MŠMT v programu Dlouhodobého vzdělávání pedagogů. Nabízíme roční kurzy s certifikátem a kvalitním programem schváleným Ministerstvem školství.