Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
CC Škola jazyků  >  Firemní jazykové kurzy

Firemní jazykové kurzy

Našim zákazníkům poskytujeme kompletní servis v oblasti jazykového firemního vzdělávání a souvisejících služeb: výuka angličtiny, němčiny, španělštiny, ruštiny a dalších jazyků, tlumočení, překlady, jazykové audity a další služby. S námi není kariéra bariéra!

Garance meziročního pokroku - výuka s výsledky

Díky mnohaletým zkušenostem, propracované metodice, kvalitním lektorům a moderním výukovým materiálům jsme schopni garantovat, že se studenti našich kurzů posunou každý rok o 1 meziroční úroveň SERR výš. Zároveň se z nich postupně stanou poučení uživatelé a studenti cizích jazyků, kteří se učí efektivně a zvládají správné samostudijní dovednosti. To výrazně urychlí pokrok při studiu ještě dále. 

Online reporting - nic před vámi neschováme

Vysoká přidaná hodnota našich služeb tkví i v naprosto otevřené komunikaci s klientem. Díky našemu online systému máte všechny informace a nástroje pro snadné hodnocení efektivity výuky kdykoli po ruce: obsah a tempo kurzů, docházka, přehled nákladů na výuku celkově, na kurz nebo na hlavu, výsledky testování, výstupy z kontroly kvality výuky, atd. Přístup do systému mají také studenti a jejich nadřízení, kteří tak mohou posuzovat efektivitu výuky na dané úrovni. 

Metodický dohled - záleží nám na kvalitě a sledujeme ji za vás

Propracované kontrolní mechanismy nám umožňují sledovat kvalitu výuky ze všech hledisek - plnění stanovených cílů, výkon lektora, tempo kurzu, docházka a domácí příprava, průběžný pokrok, meziroční pokrok studenta i všech kurzů vzhledem k úrovním SERR, osvojené praktické výstupy, spokojenost studentů s výukou. Všechny tyto ukazatele sledujeme za vás. Umožňují nám včasnou diagnostiku případných problémů a jejich proaktivní řešení tak, aby vaše kurzy angličtiny, němčiny nebo třeba italštiny měly výsledky, jaké očekáváte.

Spolehlivý partner při čerpání EU dotací

Máme úspěšně za sebou mnohé projekty financované z různých dotačních titulů a jsme zvyklí spolehlivě plnit formální a administrativní požadavky tak, aby byly splněny veškeré podmínky dané smlouvy a nedošlo ke ztrátě nároku na výplatu příspěvku. 


Kontaktujte nás


*
*


Text zprávy


*


POZNEJTE NAŠI jazykovou ŠKOLU

Prohlédněte si naše učebny, seznamte se s lektory a zjistěte více o tom, kdo jsme.

Přejít do galerie >

Překlady a tlumočení

Zajišťujeme profesionální překladatelské a tlumočnické služby.

Zjistit víc o službách CC >

Jazykové audity

Realizujeme otestování úrovně vašich zaměstnanců

Více o auditech >

Reference

Dodáváme velkoobjemovou i maloobjemovou firemní výuku po celém jihočeském regionu.

Které firmy učíme >

Nabídka online jazykových kurzů

Podívejte se, co vám můžeme nabídnout v oblasti online vzdělávání.

Jít na přehled online kurzů >


Aktuálně další...
 • Začněte si u nás s čínštinou.

  Angličtina už nestačí! Udělejte dojem a vrhněte se na další jazyky, třeba něco exotického:-). V CC nově nabízíme kurzy čínštiny formou individuálů nebo "miniskupinek". Svět bude patřit Vám!

  21.3.2018
 • Letní intenzivní kurzy pro dospělé opět na obzoru!

  Oblíbené týdenní intenzáky jsou opět tu! Příjemná cizojazyčná konverzace v prázdninové náladě nebo intenzivní příprava na mezinárodní jazykové zkoušky-nabídka je široká! :) Vzhůru na palubu, v létě vyplouváme!

  18.3.2018
 • Wanted: Lektoři přes Skype!

  V CC je dnes už zítra!:-) Kurzy na dálku jsou na strmém vzestupu a my nejsme ani o krok pozadu! Doplňujeme řady lektorů o ty, kteří chtějí učit angličtinu ve flexibilních časech z pohodlí domova!

  9.3.2018
 • Slevy pro CC studenty v Oxford Bookshop na všechno a napořád!

  Pokud studujete v CC, jako už tolik jiných, máte teď možnost využít zvýhodněné ceny na všechny tituly prodávané v Oxford Bookshopu v Plachého 20, jen pár kroků od nás. A jak na to?

  4.3.2018
 • Dětský pobytový tábor s angličtinou na léto 2018 vypsán! Volná místa mizí!

  Dětské pobytové tábory s angličtinou u nás mají tradici a jsou rok od roku úspěšnější! Těšíme se i na ten letošní, kde stejně jako na příměstských táborech, se děti stanou proslulým Indiana Jonesem a vrhnou se do nesčetných dobrodružství.Tábor je už teď z poloviny zaplněn, proto neváhejte a hlaste děti co nejdříve!

  22.2.2018
 • V létě 2018 zažijí děti v CC angličtinu s Indiana Jonesem!

  Na letních příměstských táborech čeká u nás opět děti spousta zábavy, dobrodružství, her a hlavně angličtiny! Tentokrát se promění v Indiana Jonese a jeho přátele a zažijí nesčetná dobrodružství. Termíny vypsány! Spěchejte!

  21.2.2018
 • Nová dávka čerstvých jazykových kurzů už v únoru 2018!

  Přijďte se kouknout do kurzu, budete mrkat:)! Začínáme už 12.2. 2018 a to jak v našlápnutých kurzech obecné angličtiny, němčiny a jiných jazyků, tak přípravkách k FCE, PET, CAE a dalším cambridgeským zkouškám.

  8.1.2018
 • Oficiální stanovení Vaší úrovně angličtiny v CC!

  Víte, že pro oficiální "papír" o vaší úrovni angličtiny už nemusíte do specializovaných jazykových center? Pokud hledáte test, který by přesně určil vaši úroveň,byl ve variantách britské i americké angličtiny,byl by automaticky vyhodnocen a měl oficiální platnost, tak už nehledejte! Je tu Oxford Online Placement test.

  9.11.2017
 • Kurz angličtiny pro batolata!

  Od 1. 11. 2017 běží v naší jazykové škole ve středu v 10:30-11:15 "minikurz" angličtiny pro nejmenší (2-3 roky) - English for Tods. Děti se v malých skupinkách a společně s maminkami a lektorkou setkávají poprvé s angličtinou formou zábavných aktivit, her, písniček, skládaček a dalších hravých činností adekvátních jejich věku. Poslední dvě volná místa!

  19.10.2017
další...

Co si o nás myslí ostatní?

Přečtěte si recenze našich studentů

číst recenze >

Zjistěte si svou jazykovou úroveň

otestovat nyní >

Najděte si ideálního spolužáka do kurzu

seznam zájemců >

Bohaté zkušenosti a záruka kvality

Naše jazyková škola je oficiálním členem Asociace jazykových škol, která podporuje kvalitní jazykové vzdělávání v ČR. Naše kurzy angličtiny a dalších jazyků jsou zaštítěny jejich kvalitativními standardy.

oxford

Od r. 2012 jsme hrdým exkluzivním partnerem Oxford University Press pro České Budějovice a jihočeský kraj. Naše kurzy angličtiny jsou vyučovány moderními a atraktivními učebnicemi OUP.

benefit

Dodáváme jazykové kurzy pro České Budějovice v rámci bonusového programu pro zaměstnance zaštítěného firmou Benefit Management. Vyberte si kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny, ruštiny a dalších jazyků.

studenty

Máme nejvíce prověřených doporučení od studentů, kteří navštěvují naše jazykové kurzy, na portálu spravovaném nezávislou spol. GDI s.r.o.