Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
CC Škola jazyků  >  Firemní jazykové kurzy

Firemní jazykové kurzy

Našim zákazníkům poskytujeme kompletní servis v oblasti jazykového firemního vzdělávání a souvisejících služeb: výuka angličtiny, němčiny, španělštiny, ruštiny a dalších jazyků, tlumočení, překlady, jazykové audity a další služby. S námi není kariéra bariéra!

Garance meziročního pokroku - výuka s výsledky

Díky mnohaletým zkušenostem, propracované metodice, kvalitním lektorům a moderním výukovým materiálům jsme schopni garantovat, že se studenti našich kurzů posunou každý rok o 1 meziroční úroveň SERR výš. Zároveň se z nich postupně stanou poučení uživatelé a studenti cizích jazyků, kteří se učí efektivně a zvládají správné samostudijní dovednosti. To výrazně urychlí pokrok při studiu ještě dále. 

Online reporting - nic před vámi neschováme

Vysoká přidaná hodnota našich služeb tkví i v naprosto otevřené komunikaci s klientem. Díky našemu online systému máte všechny informace a nástroje pro snadné hodnocení efektivity výuky kdykoli po ruce: obsah a tempo kurzů, docházka, přehled nákladů na výuku celkově, na kurz nebo na hlavu, výsledky testování, výstupy z kontroly kvality výuky, atd. Přístup do systému mají také studenti a jejich nadřízení, kteří tak mohou posuzovat efektivitu výuky na dané úrovni. 

Metodický dohled - záleží nám na kvalitě a sledujeme ji za vás

Propracované kontrolní mechanismy nám umožňují sledovat kvalitu výuky ze všech hledisek - plnění stanovených cílů, výkon lektora, tempo kurzu, docházka a domácí příprava, průběžný pokrok, meziroční pokrok studenta i všech kurzů vzhledem k úrovním SERR, osvojené praktické výstupy, spokojenost studentů s výukou. Všechny tyto ukazatele sledujeme za vás. Umožňují nám včasnou diagnostiku případných problémů a jejich proaktivní řešení tak, aby vaše kurzy angličtiny, němčiny nebo třeba italštiny měly výsledky, jaké očekáváte.

Spolehlivý partner při čerpání EU dotací

Máme úspěšně za sebou mnohé projekty financované z různých dotačních titulů a jsme zvyklí spolehlivě plnit formální a administrativní požadavky tak, aby byly splněny veškeré podmínky dané smlouvy a nedošlo ke ztrátě nároku na výplatu příspěvku. 


Kontaktujte nás


*
*Text zprávy


*POZNEJTE NAŠI jazykovou ŠKOLU

Prohlédněte si naše učebny, seznamte se s lektory a zjistěte více o tom, kdo jsme.

Přejít do galerie >

Překlady a tlumočení

Zajišťujeme profesionální překladatelské a tlumočnické služby.

Zjistit víc o službách CC >

Jazykové audity

Realizujeme otestování úrovně vašich zaměstnanců

Více o auditech >

Reference

Dodáváme velkoobjemovou i maloobjemovou firemní výuku po celém jihočeském regionu.

Které firmy učíme >

Nabídka online jazykových kurzů

Jít na přehled online kurzů >


Aktuálně další...
 • Příměstské anglické tábory STAR WARS inspired!

  Pro děti máme připravená letní dobrodružství inspirovaná oblíbenou filmovou sérií STAR WARS, při kterých si přirozeně osvojí a upevní své komunikační dovednosti v angličtině.

  25.1.2020
 • Veřejné kurzy začínají už 17.2.!

  Pošlete svou přihlášku včas, ať pro vás máme místo! Zápisy do veřejných kurzů jsou v plném proudu a termíny i učebny se plní, nenechte to na poslední chvíli. :)

  25.1.2020
 • Rozšiřujeme tým!

  Zcela flexibilní pracovní doba i úvazek, užitečná práce se společenským přesahem, kosmopolitní prostředí, kontakt se zajímavými lidmi, zaměstnání bez stresu a deadlinů, podpora kolegů, praxe, vedení, školení, příjemné prostory. Taková je práce u nás. Pošlete nám CV! Hledáme němčináře, angličtináře, češtináře a další lektory, kteří chtějí učit sebe i druhé.

  13.11.2019
 • Užijte si letní intenzáky!

  Nové termíny pro letošní týdenní intenzivní kurzy už jsou vypsané! Během jednoho týdne zvládnete tolik hodin, jako za celý semestr a krásně se přitom rozmluvíte. :) Týdenní pohodové, ale nabité, studium v klimatizovaných prostorách v centru ČB.

  19.3.2019
 • V únoru 2019 opět startujeme, buďte u toho!

  Přidejte se ke stovkám našich spokojených studentů z řad veřejnosti a popadněte své místo v jazykovém kurzu co nejdříve! Start 18.2.2019, tak vzhůru na palubu!

  2.1.2019
 • "Last minute" kurzy tohoto podzimu!

  Francouzština pro pokročilé začátečníky! Italština pro začátečníky! Španělština pro začátečníky! Němčina pro pokročilé! Poslední místa tohoto podzimu! Neváhejte a berte kurzy, jaké jinde nenajdete:-)! Už od 24.9.!!

  8.9.2018
 • Španělština pro juniory s mexickým lektorem!!

  Novinka žhavá jako chilli con carne! Váš dorost se teď může u nás učit španělsky rovnou pěkně po mexicku! Každé pondělí od 16:00, už od 24.9.2018!

  6.9.2018
 • Fungl nové veřejné kurzy startují už 24.9 2018!

  Již brzy vyplouváme, tak naskočte! Tento podzim je zájem o veřejné kurzy nebývalý a kdo dřív přijde, tem dřív mele aneb kdo chvíli stál už stojí opodál:-).

  29.8.2018
 • Online kurzy frčí!

  Vyklikejte si svůj kurz, klidně i doma v pyžamu. Nabízíme jako jediní na jihu Čech bohatou škálu těch nejlepších online jazykových kurzů.

  17.8.2018
další...

Co si o nás myslí ostatní?

Přečtěte si recenze našich studentů

číst recenze >

Zjistěte si svou jazykovou úroveň

otestovat nyní >

Najděte si ideálního spolužáka do kurzu

seznam zájemců >

Bohaté zkušenosti a záruka kvality

Naše jazyková škola je oficiálním členem Asociace jazykových škol, která podporuje kvalitní jazykové vzdělávání v ČR. Naše kurzy angličtiny a dalších jazyků jsou zaštítěny jejich kvalitativními standardy.

oxford

Od r. 2012 jsme hrdým exkluzivním partnerem Oxford University Press pro České Budějovice a jihočeský kraj. Naše kurzy angličtiny jsou vyučovány moderními a atraktivními učebnicemi OUP.

benefit

Dodáváme jazykové kurzy pro České Budějovice v rámci bonusového programu pro zaměstnance zaštítěného firmou Benefit Management. Vyberte si kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny, ruštiny a dalších jazyků.

Máme desítky prověřených doporučení od studentů, kteří navštěvují naše jazykové kurzy, na portálu spravovaném nezávislou spol. GDI s.r.o.