Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
CC Škola jazyků  >  Firemní jazykové kurzy

Firemní jazykové kurzy

Našim zákazníkům poskytujeme kompletní servis v oblasti jazykového firemního vzdělávání a souvisejících služeb: výuka angličtiny, němčiny, španělštiny, ruštiny a dalších jazyků, tlumočení, překlady, jazykové audity a další služby. S námi není kariéra bariéra!

Garance meziročního pokroku - výuka s výsledky

Díky mnohaletým zkušenostem, propracované metodice, kvalitním lektorům a moderním výukovým materiálům jsme schopni garantovat, že se studenti našich kurzů posunou každý rok o 1 meziroční úroveň SERR výš. Zároveň se z nich postupně stanou poučení uživatelé a studenti cizích jazyků, kteří se učí efektivně a zvládají správné samostudijní dovednosti. To výrazně urychlí pokrok při studiu ještě dále. 

Online reporting - nic před vámi neschováme

Vysoká přidaná hodnota našich služeb tkví i v naprosto otevřené komunikaci s klientem. Díky našemu online systému máte všechny informace a nástroje pro snadné hodnocení efektivity výuky kdykoli po ruce: obsah a tempo kurzů, docházka, přehled nákladů na výuku celkově, na kurz nebo na hlavu, výsledky testování, výstupy z kontroly kvality výuky, atd. Přístup do systému mají také studenti a jejich nadřízení, kteří tak mohou posuzovat efektivitu výuky na dané úrovni. 

Metodický dohled - záleží nám na kvalitě a sledujeme ji za vás

Propracované kontrolní mechanismy nám umožňují sledovat kvalitu výuky ze všech hledisek - plnění stanovených cílů, výkon lektora, tempo kurzu, docházka a domácí příprava, průběžný pokrok, meziroční pokrok studenta i všech kurzů vzhledem k úrovním SERR, osvojené praktické výstupy, spokojenost studentů s výukou. Všechny tyto ukazatele sledujeme za vás. Umožňují nám včasnou diagnostiku případných problémů a jejich proaktivní řešení tak, aby vaše kurzy angličtiny, němčiny nebo třeba italštiny měly výsledky, jaké očekáváte.

Spolehlivý partner při čerpání EU dotací

Máme úspěšně za sebou mnohé projekty financované z různých dotačních titulů a jsme zvyklí spolehlivě plnit formální a administrativní požadavky tak, aby byly splněny veškeré podmínky dané smlouvy a nedošlo ke ztrátě nároku na výplatu příspěvku. 


Kontaktujte nás


*
*Text zprávy


*POZNEJTE NAŠI jazykovou ŠKOLU

Prohlédněte si naše učebny, seznamte se s lektory a zjistěte více o tom, kdo jsme.

Přejít do galerie >

Překlady a tlumočení

Zajišťujeme profesionální překladatelské a tlumočnické služby.

Zjistit víc o službách CC >

Jazykové audity

Realizujeme otestování úrovně vašich zaměstnanců

Více o auditech >

Reference

Dodáváme velkoobjemovou i maloobjemovou firemní výuku po celém jihočeském regionu.

Které firmy učíme >

Nabídka online jazykových kurzů

Jít na přehled online kurzů >

CC & Lingua

Spojili jsme síly a jsme připraveni k nejlepším výkonům! :)

Lingua Centrum >


Aktuálně další...
 • Příměstské tábory s angličtinou

  Vaše děti se opět mohou těšit na oblíbené denní tábory plné angličtiny, fantazie a kouzelných dobrodružství přímo v centru Českých Budějovici jeho okolí.

  7.4.2021
 • CC&LC spojuje síly!

  Spojujeme síly s Lingua Centrum! Naše škola od tohoto jara pokračuje pod novou značkou. Vše, co na ní máte rádi, zůstává a ještě přidáme ledasco nového! :)

  1.4.2021
 • Veřejné kurzy začínají už 15.2.!

  Pošlete svou přihlášku včas, ať pro vás máme místo! Kurzy pokračují dalším semestrem a všichni pilně studují. Nenechte to na poslední chvíli. :)

  22.12.2020
 • Teddy Eddie náhledové lekce

  Od příštího týdne máme další náhledové lekce zdarma! Přijďte si s dětmi vyzkoušet, jaký Teddy Eddie je, a jestli se s ním skamarádí ještě, než kurzy začnou! :) Přijďte na kteroukoli z lekcí 29.9. či 30.9. od 14.00 hodin, 1.10. od 15.45 hodin.

  23.9.2020
 • Veřejné kurzy od 21.9. !

  Začátek semestru se pomalu blíží a s ním i naše populární skupinové kurzy. Hlašte se včas, ať si můžete vybírat! Otevíráme angličtinu, němčinu, ruštinu, španělštinu pro děti i pro dospělé.

  18.8.2020
 • Teddy Eddie už i v Budějovicích!

  Skvělá zpráva pro rodiče: nadupaný mezinárodní licencovaný systém výuky angličtiny pro předškolní děti Teddy Eddie dorazil do Budějovic!

  12.6.2020
 • Akreditované kurzy v DVPP

  Na jaře jsme získali akreditaci MŠMT pro kurzy anglického jazyka v programu dlouhodobého vzdělávání pedagogických pracovníků. Připojte se do komunikativního kurzu angličtiny, s programem a certifikátem schváleným Ministerstvem školství!

  11.6.2020
 • Učíme online!

  I v tomto období se s námi můžete věnovat sami sobě, zdokonalit si jazyky nebo se připravit na zkoušku či test. Využijte toho, že naši lektoři mají zrovna trochu víc volna a zkuste si s nimi dát hodinu online. :)

  8.4.2020
 • Příměstské anglické tábory STAR WARS inspired!

  Pro děti máme připravená letní dobrodružství inspirovaná oblíbenou filmovou sérií STAR WARS, při kterých si přirozeně osvojí a upevní své komunikační dovednosti v angličtině.

  25.1.2020
další...

Co si o nás myslí ostatní?

Přečtěte si recenze našich studentů

číst recenze >

Zjistěte si svou jazykovou úroveň

otestovat nyní >

Najděte si ideálního spolužáka do kurzu

seznam zájemců >

Bohaté zkušenosti a záruka kvality

Oxford Quality České Budějovice

Od r. 2012 jsme exkluzivním partnerem Oxford University Press pro jihočeský kraj. Naše kurzy angličtiny pracují s posledními vydáními atraktivních učebnic OUP, navržených odborníky pro dospělé studenty.

benefit

Dodáváme jazykové kurzy pro České Budějovice v rámci bonusového programu pro zaměstnance zaštítěného firmou Benefit Management nebo mající poukázky Ticket Restaurant Academia či Multi.

Máme dlouhodobě desítky prověřených doporučení od studentů, kteří navštěvují naše jazykové kurzy, na portálu spravovaném nezávislou spol. GDI s.r.o. nebo na Google či Facebooku.

Jazykové kurzy akreditované MŠMT v programu Dlouhodobého vzdělávání pedagogů. Nabízíme roční kurzy s certifikátem a kvalitním programem schváleným Ministerstvem školství.