This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies.
Find out more
CC Škola jazyků  >  News  >  Teddy Eddie už i v Budějovicích!
list

Teddy Eddie už i v Budějovicích!

12.6.2020

Skvělá zpráva pro rodiče: nadupaný mezinárodní licencovaný systém výuky angličtiny pro předškolní děti Teddy Eddie dorazil do Budějovic!

Stali jsme se prvním akreditovaným centrem výuky předškolních dětí Teddy Eddie - nevšední, ambiciózní a veselé výuky pro malé děti, která se nám opravdu moc líbí a věříme, že z ní budete nadšení i vy! Jedná se jazykově bohatý několikaúrovňový komunikativní program, který dětem umožní se skutečně ponořit do angličtiny a učit se ji přirozeně tak, aby ji časem vnímali jako druhý jazyk. Číhejte na demo lekce zdarma! :) 


Proč angličtina už ve školce?

Zjistěte si co nejvíce o tom, proč je předškolní výuka cizího jazyka pro vaše děti výhodná.

Mýty a pravdy o předškolní angličtině >

Přihlásit se

Jestli se vám Teddy Eddie metoda líbí, vyberte vhodný termín a pošlete nám přihlášku!

Přihlásit se online >

Vyzkoušejte si lekci zdarma!

Od konce srpna pořádáme open classes, aby se děti mohly s Teddy Eddiem medvídkem potkat tváří v tvář! :)

Více o náhledech >


Teddy Eddie už i v Budějovicích!
More news
Kids´courses for little explorersOur poular kids´courses start again in September 2017. Register your little explorers to our courses and come to see their presentation or performance at the end of the semester.04.10.2017Summer intense coursesOur popular intense week courses are back! Pick the one for you: a pleasant summery conversation in a foreign language or an intense exam preparation, both are possible!:)18.06.2017Letní intenzivní kurzy pro dospělé opět na obzoru!Oblíbené týdenní intenzáky jsou opět tu! Příjemná cizojazyčná konverzace v prázdninové náladě nebo intenzivní příprava na mezinárodní jazykové zkoušky-nabídka je široká! :) Vzhůru na palubu, v létě vyplouváme!18.03.2018Teddy Eddie náhledové lekceOd příštího týdne máme další náhledové lekce zdarma! Přijďte si s dětmi vyzkoušet, jaký Teddy Eddie je, a jestli se s ním skamarádí ještě, než kurzy začnou! :) Přijďte na kteroukoli z lekcí 29.9. či 30.9. od 14.00 hodin, 1.10. od 15.45 hodin.23.09.2020Příměstské anglické tábory STAR WARS inspired!Pro děti máme připravená letní dobrodružství inspirovaná oblíbenou filmovou sérií STAR WARS, při kterých si přirozeně osvojí a upevní své komunikační dovednosti v angličtině. 25.01.2020Evropský den jazyků - úterý 26.9.2017!CC škola jazyků se účastní Evropského dne jazyků! Přijďte si zasoutěžit o ceny a pošimrat své jazykové znalosti:-)!14.09.2017Online kurzy frčí!Vyklikejte si svůj kurz, klidně i doma v pyžamu. Nabízíme jako jediní na jihu Čech bohatou škálu těch nejlepších online jazykových kurzů.17.08.2018V únoru 2019 opět startujeme, buďte u toho!Přidejte se ke stovkám našich spokojených studentů z řad veřejnosti a popadněte své místo v jazykovém kurzu co nejdříve! Start 18.2.2019, tak vzhůru na palubu!02.01.2019

What do people think of us?

Check our students´reviews

see reviews >

check your language level

go to placement test >

Find yourself the perfect classmate

See list of applicants >

Extensive experience and a high quality gurantee

We are an official member of Association of Language Schools of the Czech Republic.

oxford

Since 2012 we have prided ourselves on the mark of highest quality, Oxford Quality Certificate. We are the only school in the south bohemian region to have obtained this certification.

benefit

We provide courses through the employees benefit programme Benefit Plus.

We are on the list of top language schools recommended by the students themselves. The list is put together and verified by the independent organization GDI s.r.o.

Teddy Eddie akreditované centrum

Licencovaný systém výuky angličtiny pro předškolní děti. Veselý, jazykové bohatý, komunikativní a podporující přirozené učení. Ideální pro děti, které chtějí mít angličtinu jako druhý jazyk.

Jazykové kurzy akreditované MŠMT v programu Dlouhodobého vzdělávání pedagogů. Nabízíme roční kurzy s certifikátem a kvalitním programem schváleným Ministerstvem školství.