This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies.
Find out more
Homepage  >  Courses  >  Exam preparation courses

General courses

General courses will teach you the most useful practical skills. You will improve all key competences (reading, writing, speaking and listening.) while communicating in the target langiuage with the focus on the correct pronounciation. General coursebooks are used in these courses. Take advantage of our 10% discount on your  first coursebook.


Kids´ daily summer camps

This is the perfect way how to keep your kids´ brains busy and let them have loads of fun as well. In these five days the kids will acquire and consolidate common English or German phrases and vocabulary. A part of each day is in "English only" mode (or "Einzig Deutsch") in the premises of our school, in the second part children play outside with their teachers in the city parks Stromovka and Sokolsky ostrov. The programme is built on an adventurous thematic team game as well as language games and activities depending on the weather and the kids´mood:)


Summer intensive courses

General or exam courses in an intense one-week format during summer holiday.


Letní konverzace studenti

Čeká vás v září maturita? Máte pocit, že jste díky jarní pauze už zapomněli mluvit? Potřebujete si zlepšit nebo udržet svoje znalosti, abyste byli připravení na návrat do školy? Máme pro vás letní řešení: dopolední konverzační kurzy!

Jedná se o kurzy určené studentům od 13 let výše a jsou vedené našimi zkušenými lektory, kteří přesně vědí, jak udělat hodiny zajímavé a dovést vás tam, kam potřebujete. Spousta našich lektorů jsou proškolení hodnotitelé nebo zkoušející maturitní zkoušky a máme mezi sebou i certifikovaného hodnotitele CERMAT! V lepších rukách tedy už být nemůžete. 

Formát kurzu: výuka od 9.00 do 12.30 ve formátu 3x60 minut nebo 2x90 minut. 

Skupina 3-6 studentů. 


Teddy Eddie angličtina pro děti

Děti vnímají a intenzivně nasávají už od ranného věku výslovnost, přízvuk i intonaci cizího jazyka. 

Metoda Teddy Eddie využívá výjimečně široký rozsah slovní zásoby (děti se seznamují s novými slovíčky vždy pouze pomocí celých vět); lekce jsou vedeny kvalifikovanými lektory pod dohledem metodiků. 

Kurzy garantují postupný pokrok, hladký přechod z jedné úrovně do druhé a další pokračování ve výukovém procesu. Děti se učí ve skupinkách 2-3 roky, na které pak navazují kurzy pro věk 4-5 let, a 6-7 let. 

Bezkonkurenční jazykové bohatství kurzu umožňuje se skutečně ponořit do výuky cizího jazyka a děti se učí jako děti! Materiály jsou přizpůsobeny dětskému smyslu pro humor a jsou stylizovány ve formě pohádek. Průvodcem hodinou je malý plyšový medvídek Teddy Eddie, který vylézá ze své ponožky na hodinu s dětmi, a pak jde zase spát. :) 


Exam preparation courses

Exam preparation courses help you get ready for an international language exam of your choice, this means they focus on practising test skills needed for showing your best at the exam. This reflects in the course content and the coursebooks. You can expect regular "mock tests" checking your level and whether you are ready for the exam. All language competencies exercises (listening, reading, speaking and writing) will be in the exam format. The aim of the course is to get you familiar with the types of exercises you will come across at the exam and to activate and consolidate your current knowledge so that you succeed at the exam.


Akreditované kurzy DVPP

Dvousemestrální docházkový kurz angličtiny pro pedagogické pracovníky (nejen)

Hodinová dotace: 18x90 min. za každý semestr, celkem 72 hodin. 

Kurzy angličtiny pro program DVPP jsou vypsané na všech úrovních SERR a obsahují všechny důležité náležitosti schválené akreditační komisí MŠMT. Jsou určeny pro 3-6 účastníků, mají předem jasně vymezené vzdělávací cíle pro danou úroveň i formát, učí je plně kvalifikovaní lektoři a po jejich absolvování získá účastník certifikát dokladující splnění daných vzdělávacích cílů. Kurzy tedy lze hradit z dotačních prostředků vzdělávacích zařízení zvaných "Šablony".   


Individual courses

Mít vlastní kurz zcela pro sebe je ta nejintenzivnější a nejefektivnější forma výuky jakou lze zvolit. Kurz ušijeme zcela na míru vašim potřebám a představám. Sami si určíte obsah, typ a čas konání výuky. Intenzivní komunikativní výuka vám zaručí výrazný pokrok. Odnesete si praktické dovednosti, které se nebudete bát používat. Individuální formát vám umožňuje zvolit jakoukoli délku a intenzitu kurzu. Můžete studovat pravidelně 1x v týdnu, nebo intenzivně několikrát za týden v kratších blocích, či v delších blocích, ale méně často. Když budete chtít, vmáčknete celý semestr do 1 týdne! 


Dual courses

These are courses for pairs or small groups of students. They offer the best price-performance ratio as you divide the price yet take away the whole chunk of knowledge:). You meet your co-students in a pleasant and friendly atmosphere and you learn exactly what you want and need and when you need. Lessons are intense yet motivating and allow you to decide  how long and how frequently you want to attend. You can attend once a week or several times a week, it´s your call. You can manage a whole semester in one week, if you want. Get in touch, we will gladly design your own course!

 


Czech for foreigners

Communicative and fun Czech courses for those, who want to speak Czech or need the Certificate (A1) to receive the permanent residency status. We have several group courses open every semester, built on the coursebook Czech Express, designed specificaly for this type of courses.


E-learningové kurzy

Tyto kurzy vám umožní samostatně studovat kdykoliv a kdekoliv chcete. Vhodné pro ty, kteří jsou časově vytíženi, nevyhovují jim skupinové kurzy či mají specifické požadavky. Finančně efektivní i pro samouky za pomoci živé nebo video konzultace a aktivního procvičení s lektorem nebo jako doučování angličtiny a jiných jazyků. Součást velmi moderního blended learningu, nebo-li kombinované výuky, která spojuje to nejlepší v oblasti distančního online vzdělávání: interakce naživo s lektorem a efektivní online samostudium. 


Conversation courses

These courses focus on extending students´ vocabulary and improving their active communication and interaction skills. There are no coursebooks used in conversation courses, the lessons are built on students´personal experience and authentic materials (articles, videos) of students´ and teacher´s choice. 


Online kurzy

Online kurzy naživo s lektorem, které vás budou motitvovat a využijete svůj potenciál naplno! Ať už se chcete učit nové jazyky pro obohacení, získat mezinárodní certifikát, hledáte doučování nebo se potřebujete lépe domluvit v práci, cokoli z toho můžete dělat, aniž byste museli do lavice. :) Skvělé řešení pro všechny, kteří nebydlí ve velkém městě. Stačí vám zařízení s připojením k internetu a můžete začít! 


 • General courses
 • Kids´ daily summer camps
 • Summer intensive courses
 • Letní konverzace studenti
 • Teddy Eddie angličtina pro děti
 • Exam preparation courses
 • Akreditované kurzy DVPP
 • Individual courses
 • Dual courses
 • Czech for foreigners
 • E-learningové kurzy
 • Conversation courses
 • Online kurzy


List of courses

Pick the course that will suit your needs perfectly.

Go to the courses >

learn more about us

Look around our classrooms, meet our teachers and get to know our school a bit more.

Go to gallery >
Sylva


IS THIS SOMETHING YOU ARE INTERESTED IN?
CONTACT US!
Go to Contact form >
What is new more news...
 • Příměstské tábory s angličtinou

  Vaše děti se opět mohou těšit na oblíbené denní tábory plné angličtiny, fantazie a kouzelných dobrodružství přímo v centru Českých Budějovici jeho okolí.

  7.4.2021
 • CC&LC spojuje síly!

  Spojujeme síly s Lingua Centrum! Naše škola od tohoto jara pokračuje pod novou značkou. Vše, co na ní máte rádi, zůstává a ještě přidáme ledasco nového! :)

  1.4.2021
 • Veřejné kurzy začínají už 15.2.!

  Pošlete svou přihlášku včas, ať pro vás máme místo! Kurzy pokračují dalším semestrem a všichni pilně studují. Nenechte to na poslední chvíli. :)

  22.12.2020
 • Teddy Eddie náhledové lekce

  Od příštího týdne máme další náhledové lekce zdarma! Přijďte si s dětmi vyzkoušet, jaký Teddy Eddie je, a jestli se s ním skamarádí ještě, než kurzy začnou! :) Přijďte na kteroukoli z lekcí 29.9. či 30.9. od 14.00 hodin, 1.10. od 15.45 hodin.

  23.9.2020
 • Veřejné kurzy od 21.9. !

  Začátek semestru se pomalu blíží a s ním i naše populární skupinové kurzy. Hlašte se včas, ať si můžete vybírat! Otevíráme angličtinu, němčinu, ruštinu, španělštinu pro děti i pro dospělé.

  18.8.2020
 • Teddy Eddie už i v Budějovicích!

  Skvělá zpráva pro rodiče: nadupaný mezinárodní licencovaný systém výuky angličtiny pro předškolní děti Teddy Eddie dorazil do Budějovic!

  12.6.2020
 • Akreditované kurzy v DVPP

  Na jaře jsme získali akreditaci MŠMT pro kurzy anglického jazyka v programu dlouhodobého vzdělávání pedagogických pracovníků. Připojte se do komunikativního kurzu angličtiny, s programem a certifikátem schváleným Ministerstvem školství!

  11.6.2020
 • Učíme online!

  I v tomto období se s námi můžete věnovat sami sobě, zdokonalit si jazyky nebo se připravit na zkoušku či test. Využijte toho, že naši lektoři mají zrovna trochu víc volna a zkuste si s nimi dát hodinu online. :)

  8.4.2020
 • Příměstské anglické tábory STAR WARS inspired!

  Pro děti máme připravená letní dobrodružství inspirovaná oblíbenou filmovou sérií STAR WARS, při kterých si přirozeně osvojí a upevní své komunikační dovednosti v angličtině.

  25.1.2020
more news...

What do people think of us?

Check our students´reviews

see reviews >

check your language level

go to placement test >

Find yourself the perfect classmate

See list of applicants >

Extensive experience and a high quality gurantee

We are an official member of Association of Language Schools of the Czech Republic.

oxford

Since 2012 we have prided ourselves on the mark of highest quality, Oxford Quality Certificate. We are the only school in the south bohemian region to have obtained this certification.

benefit

We provide courses through the employees benefit programme Benefit Plus.

We are on the list of top language schools recommended by the students themselves. The list is put together and verified by the independent organization GDI s.r.o.

Teddy Eddie akreditované centrum

Licencovaný systém výuky angličtiny pro předškolní děti. Veselý, jazykové bohatý, komunikativní a podporující přirozené učení. Ideální pro děti, které chtějí mít angličtinu jako druhý jazyk.

Jazykové kurzy akreditované MŠMT v programu Dlouhodobého vzdělávání pedagogů. Nabízíme roční kurzy s certifikátem a kvalitním programem schváleným Ministerstvem školství.