This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies.
Find out more
CC Škola jazyků  >  Courses  >  About courses  >  Individuální jazykové kurzy v Českých Budějovicích

Individuální jazykové kurzy v Českých Budějovicích

Mít vlastní kurz zcela pro sebe je ta nejintenzivnější a nejefektivnější forma výuky jakou lze zvolit. Individuální kurz ušijeme zcela na míru vašim potřebám a představám.

Sami si určíte obsah, typ a čas konání výuky. Intenzivní komunikativní výuka s prvky LCCA vám zaručí výrazný a kontinuální pokrok. Odnesete si praktické dovednosti, které se nebudete bát používat.

Individuální formát vám umožňuje zvolit jakoukoli délku a intenzitu kurzu. Můžete studovat pravidelně 1x v týdnu, nebo intenzivně několikrát za týden v kratších blocích, či v delších blocích, ale méně často. Když budete chtít, vmáčknete celý semestr do 1 týdne! Nic není nemožné. Aktuálně nabízíme kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny, čínštiny, portugalštiny, rumunštiny a češtiny pro cizince. Kontaktujte nás, rádi s Vámi vymyslíme co a jak!

Cena  individuálního kurzu zahrnuje výuku s jedním z našich zkušených a kvalifikovaných lektorů v plně vybavených prostorách školy, přípravu na výuku, doplňující materiály nad rámec učebnice, koordinaci kurzu a individuální poradenství, studentský účet v online systému školy (zde lze sledovat docházku, fakturaci, plnění studijního plánu aj.), analýzu vašich potřeb a  následné sestavení studijního plánu lektorem, metodický dohled školy nad kurzem, pravidelné dotazníky zpětné vazby a samozřejmě občerstvení formou kvalitní kávy, čaje a drobných snacků či sladkostí:). Učebnice v ceně nejsou, ale poskytujeme je našim studentům za speciální zvýhodněnou cenu. Přečtěte si také, co si o nás myslí ti, kteří už u nás studují. Tešíme se na setkání s Vámi!


Contacts

Anything you need to ask?

Get in touch! >

Students´ reviews

Find out what our students think of us!

Read the reviews >

Nabídka online jazykových kurzů

Jít na přehled online kurzů >


What is new more news...
  • Veřejné kurzy začínají už 23.9.!

    Pošlete svou přihlášku včas, ať pro vás máme místo! Zápisy do veřejných kurzů jsou v plném proudu a termíny i učebny se plní, nenechte to na poslední chvíli. :)

    21.8.2019
  • Užijte si letní intenzáky!

    Nové termíny pro letošní týdenní intenzivní kurzy už jsou vypsané! Během jednoho týdne zvládnete tolik hodin, jako za celý semestr a krásně se přitom rozmluvíte. :) Týdenní pohodové, ale nabité, studium v klimatizovaných prostorách v centru ČB.

    19.3.2019
  • Příměstské anglické tábory FORTNITE inspired!

    Pro děti máme připravená letní dobrodružství inspirovaná oblíbenou hrou Fortnite, při kterých si přirozeně osvojí a upevní své komunikační dovednosti v angličtině.

    19.3.2019
  • V únoru 2019 opět startujeme, buďte u toho!

    Přidejte se ke stovkám našich spokojených studentů z řad veřejnosti a popadněte své místo v jazykovém kurzu co nejdříve! Start 18.2.2019, tak vzhůru na palubu!

    2.1.2019
  • "Last minute" kurzy tohoto podzimu!

    Francouzština pro pokročilé začátečníky! Italština pro začátečníky! Španělština pro začátečníky! Němčina pro pokročilé! Poslední místa tohoto podzimu! Neváhejte a berte kurzy, jaké jinde nenajdete:-)! Už od 24.9.!!

    8.9.2018
  • Španělština pro juniory s mexickým lektorem!!

    Novinka žhavá jako chilli con carne! Váš dorost se teď může u nás učit španělsky rovnou pěkně po mexicku! Každé pondělí od 16:00, už od 24.9.2018!

    6.9.2018
  • Fungl nové veřejné kurzy startují už 24.9 2018!

    Již brzy vyplouváme, tak naskočte! Tento podzim je zájem o veřejné kurzy nebývalý a kdo dřív přijde, tem dřív mele aneb kdo chvíli stál už stojí opodál:-).

    29.8.2018
  • Online kurzy frčí!

    Vyklikejte si svůj kurz, klidně i doma v pyžamu. Nabízíme jako jediní na jihu Čech bohatou škálu těch nejlepších online jazykových kurzů.

    17.8.2018
  • Začněte si u nás s čínštinou.

    Angličtina už nestačí! Udělejte dojem a vrhněte se na další jazyky, třeba něco exotického:-). V CC nově nabízíme kurzy čínštiny formou individuálů nebo "miniskupinek". Svět bude patřit Vám!

    21.3.2018
more news...

What do people think of us?

Check our students´reviews

see reviews >

check your language level

go to placement test >

Find yourself the perfect classmate

See list of applicants >

Extensive experience and a high quality gurantee

We are an official member of Association of Language Schools of the Czech Republic.

oxford

Since 2012 we have prided ourselves on the mark of highest quality, Oxford Quality Certificate. We are the only school in the south bohemian region to have obtained this certification.

benefit

We provide courses through the employees benefit programme Benefit Plus.

students

We are on the list of top language schools recommended by the students themselves. The list is put together and verified by the independent organization GDI s.r.o.