Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
CC Škola jazyků  >  E-learning jazyky  >  ANGLIČTINA PRO POKROČILÉ ZAČÁTEČNÍKY A2+

přehled e-learning jazyků

ANGLIČTINA PRO POKROČILÉ ZAČÁTEČNÍKY A2+

ANGLIČTINA PRO POKROČILÉ ZAČÁTEČNÍKY A2+

Připravujete se na KET zkoušku, nebo byste se jen rádi naučili nová slovíčka a fráze, které využijete u lékaře, na letišti či v cizím městě? V obou případech je tento kurz pro vás ten pravý! Kurz Angličtina pro znalé začátečníky A2+ je zaměřen na praktické využití jazyka. Naučíte se vyjádřit budoucnost, rozšíříte své znalosti modálních sloves a seznámíte se s předpřítomným časem prostým.

Řekli o tomto kurzu:

„Velice spokojená. Opravdu výstižný kurz, vypíchne vše podstatné k dorozumění.” Krismaja

„Pohodička pohoda s tímto kurzem. Jsem si jistější, jen poslech mi dělá problém. Musím si to pouště několikrát, než si přeložím, o čem to vlastně je:-) Snad se mi to zlepší. Ale jinak super. Zatím pokračuji a je to vzhledem k tomu, že jsem několikrát jakýkoliv kurz začala a nikdy nedokončila, nejdelší trvání mé angličtiny, za což vám vzdávám hold a děkuji celému týmu, který se na tomto "projektu" podílel a nadále podílí. Mým snem je dojít tak daleko, abych se v cizině mohla domluvit bez jakýchkoliv problémů, což mi dál ještě dost práce, ale snad si jednou svůj sen splním...... Děkuji a mějte se fajn!!!!” Péťa R.

„S kurzem jsem velice spokojená. :o)” Libuše P.

„Jsem spokojen i když jsem kurz na měsíc proletěl za necelé 2 týdny.” Jiří Marek

„Kurz je skvělý!” Petra J.

„Zatím je to opravdu super.” Lenka P.

„Děkuji za příjemně strávené chvíle s angličtinou. ” Ivona M.

Související položky
ANGLIČTINA PRO NÁKUP A PRODEJ B2+ANGLIČTINA PRO NÁKUP A PRODEJ B2+
2790 Kč
Více info >
ANGLIČTINA PRO ZAČÁTEČNÍKY A1+ANGLIČTINA PRO ZAČÁTEČNÍKY A1+
2490 Kč
Více info >
ANGLIČTINA PRO ELEKTROENERGETIKU B1+ANGLIČTINA PRO ELEKTROENERGETIKU B1+
2490 Kč
Více info >
AJ - SLOVÍČKA PRO ÚČETNICTVÍ B1AJ - SLOVÍČKA PRO ÚČETNICTVÍ B1
890 Kč
Více info >


Aktuálně další...
 • Příměstské tábory s angličtinou

  Vaše děti se opět mohou těšit na oblíbené denní tábory plné angličtiny, fantazie a kouzelných dobrodružství přímo v centru Českých Budějovici jeho okolí.

  7.4.2021
 • CC&LC spojuje síly!

  Spojujeme síly s Lingua Centrum! Naše škola od tohoto jara pokračuje pod novou značkou. Vše, co na ní máte rádi, zůstává a ještě přidáme ledasco nového! :)

  1.4.2021
 • Veřejné kurzy začínají už 15.2.!

  Pošlete svou přihlášku včas, ať pro vás máme místo! Kurzy pokračují dalším semestrem a všichni pilně studují. Nenechte to na poslední chvíli. :)

  22.12.2020
 • Teddy Eddie náhledové lekce

  Od příštího týdne máme další náhledové lekce zdarma! Přijďte si s dětmi vyzkoušet, jaký Teddy Eddie je, a jestli se s ním skamarádí ještě, než kurzy začnou! :) Přijďte na kteroukoli z lekcí 29.9. či 30.9. od 14.00 hodin, 1.10. od 15.45 hodin.

  23.9.2020
 • Veřejné kurzy od 21.9. !

  Začátek semestru se pomalu blíží a s ním i naše populární skupinové kurzy. Hlašte se včas, ať si můžete vybírat! Otevíráme angličtinu, němčinu, ruštinu, španělštinu pro děti i pro dospělé.

  18.8.2020
 • Teddy Eddie už i v Budějovicích!

  Skvělá zpráva pro rodiče: nadupaný mezinárodní licencovaný systém výuky angličtiny pro předškolní děti Teddy Eddie dorazil do Budějovic!

  12.6.2020
 • Akreditované kurzy v DVPP

  Na jaře jsme získali akreditaci MŠMT pro kurzy anglického jazyka v programu dlouhodobého vzdělávání pedagogických pracovníků. Připojte se do komunikativního kurzu angličtiny, s programem a certifikátem schváleným Ministerstvem školství!

  11.6.2020
 • Učíme online!

  I v tomto období se s námi můžete věnovat sami sobě, zdokonalit si jazyky nebo se připravit na zkoušku či test. Využijte toho, že naši lektoři mají zrovna trochu víc volna a zkuste si s nimi dát hodinu online. :)

  8.4.2020
 • Příměstské anglické tábory STAR WARS inspired!

  Pro děti máme připravená letní dobrodružství inspirovaná oblíbenou filmovou sérií STAR WARS, při kterých si přirozeně osvojí a upevní své komunikační dovednosti v angličtině.

  25.1.2020
další...

Co si o nás myslí ostatní?

Přečtěte si recenze našich studentů

číst recenze >

Zjistěte si svou jazykovou úroveň

otestovat nyní >

Najděte si ideálního spolužáka do kurzu

seznam zájemců >

Bohaté zkušenosti a záruka kvality

Oxford Quality České Budějovice

Od r. 2012 jsme exkluzivním partnerem Oxford University Press pro jihočeský kraj. Naše kurzy angličtiny pracují s posledními vydáními atraktivních učebnic OUP, navržených odborníky pro dospělé studenty.

benefit

Dodáváme jazykové kurzy pro České Budějovice v rámci bonusového programu pro zaměstnance zaštítěného firmou Benefit Management nebo mající poukázky Ticket Restaurant Academia či Multi.

Máme dlouhodobě desítky prověřených doporučení od studentů, kteří navštěvují naše jazykové kurzy, na portálu spravovaném nezávislou spol. GDI s.r.o. nebo na Google či Facebooku.

Jazykové kurzy akreditované MŠMT v programu Dlouhodobého vzdělávání pedagogů. Nabízíme roční kurzy s certifikátem a kvalitním programem schváleným Ministerstvem školství.