Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
CC Škola jazyků  >  E-learning jazyky  >  ANGLIČTINA PRO POKROČILÉ ZAČÁTEČNÍKY A2-

přehled e-learning jazyků

ANGLIČTINA PRO POKROČILÉ ZAČÁTEČNÍKY A2-

ANGLIČTINA PRO POKROČILÉ ZAČÁTEČNÍKY A2-
Naše cena: 2490 Kč (Běžná cena: 2490 Kč)Koupit >Zkusit lekci zdarma >

Ještě se necítíte na pokročilou úroveň, ale znova na start se vám už taky nechce? Vyzkoušejte kurz Angličtina pro znalé začátečníky A2-. Systematicky vás povedeme do pokročilé úrovně. V tomto kurzu si procvičíte převážně přítomné a minulé časy, osvojíte si fráze užitečné pro telefonování a naučíte se velké množství slovíček, která vám umožní souvisle mluvit o vašich zálibách, zahraničních cestách a volnočasových aktivitách.

 

Řekli o kurzu:

„Jsem spokojen. Jen mě někdy trochu trápí rozpoznávání výslovnosti při slovní zásobě. U některých slovíček nejsem schopen vyslovit slovíčko tak aby tomu počítač rozuměl. Radši bych věřil že je to chyba počítače než moje :o)” Miloslav Otta

„Jsem velmi spokojen, kurz je přehledný a zábavný. Přemýšlím o přestoupení do složitější úrovně.” Miloslav Kudr

„Výuka se mi líbí čím dál tím víc. Děkuji.” Daniela Mervartová

„Opět oceňuji, že můžu pokračovat tam, kde jsem přestal, protože jsem služebně byl mimo a neměl čas na učení.” jkinda

„Jsem velice spokojen. ;-)” Libor Sklenička

„Zatím jsem moc spokojený, nečekaně se postupem času, čím se to stává obtížnější zlepšuji. Určitě si rád objednám další lekce. :-)” Petr Famfulík

Související položky
AJ - SLOVÍČKA PRO IT B1AJ - SLOVÍČKA PRO IT B1
890 Kč
Více info >
ANGLICKÁ ABECEDA S VÝSLOVNOSTÍ - MINIKURZANGLICKÁ ABECEDA S VÝSLOVNOSTÍ - MINIKURZ
29 Kč
Více info >
AJ - SLOVÍČKA PRO NÁKUP A PRODEJ B1AJ - SLOVÍČKA PRO NÁKUP A PRODEJ B1
890 Kč
Více info >
OBCHODNÍ ANGLIČTINA PRO STŘEDNĚ POKROČILÉ B1OBCHODNÍ ANGLIČTINA PRO STŘEDNĚ POKROČILÉ B1
2490 Kč
Více info >


Aktuálně další...
 • Příměstské tábory s angličtinou

  Vaše děti se opět mohou těšit na oblíbené denní tábory plné angličtiny, fantazie a kouzelných dobrodružství přímo v centru Českých Budějovici jeho okolí.

  7.4.2021
 • CC&LC spojuje síly!

  Spojujeme síly s Lingua Centrum! Naše škola od tohoto jara pokračuje pod novou značkou. Vše, co na ní máte rádi, zůstává a ještě přidáme ledasco nového! :)

  1.4.2021
 • Veřejné kurzy začínají už 15.2.!

  Pošlete svou přihlášku včas, ať pro vás máme místo! Kurzy pokračují dalším semestrem a všichni pilně studují. Nenechte to na poslední chvíli. :)

  22.12.2020
 • Teddy Eddie náhledové lekce

  Od příštího týdne máme další náhledové lekce zdarma! Přijďte si s dětmi vyzkoušet, jaký Teddy Eddie je, a jestli se s ním skamarádí ještě, než kurzy začnou! :) Přijďte na kteroukoli z lekcí 29.9. či 30.9. od 14.00 hodin, 1.10. od 15.45 hodin.

  23.9.2020
 • Veřejné kurzy od 21.9. !

  Začátek semestru se pomalu blíží a s ním i naše populární skupinové kurzy. Hlašte se včas, ať si můžete vybírat! Otevíráme angličtinu, němčinu, ruštinu, španělštinu pro děti i pro dospělé.

  18.8.2020
 • Teddy Eddie už i v Budějovicích!

  Skvělá zpráva pro rodiče: nadupaný mezinárodní licencovaný systém výuky angličtiny pro předškolní děti Teddy Eddie dorazil do Budějovic!

  12.6.2020
 • Akreditované kurzy v DVPP

  Na jaře jsme získali akreditaci MŠMT pro kurzy anglického jazyka v programu dlouhodobého vzdělávání pedagogických pracovníků. Připojte se do komunikativního kurzu angličtiny, s programem a certifikátem schváleným Ministerstvem školství!

  11.6.2020
 • Učíme online!

  I v tomto období se s námi můžete věnovat sami sobě, zdokonalit si jazyky nebo se připravit na zkoušku či test. Využijte toho, že naši lektoři mají zrovna trochu víc volna a zkuste si s nimi dát hodinu online. :)

  8.4.2020
 • Příměstské anglické tábory STAR WARS inspired!

  Pro děti máme připravená letní dobrodružství inspirovaná oblíbenou filmovou sérií STAR WARS, při kterých si přirozeně osvojí a upevní své komunikační dovednosti v angličtině.

  25.1.2020
další...

Co si o nás myslí ostatní?

Přečtěte si recenze našich studentů

číst recenze >

Zjistěte si svou jazykovou úroveň

otestovat nyní >

Najděte si ideálního spolužáka do kurzu

seznam zájemců >

Bohaté zkušenosti a záruka kvality

Oxford Quality České Budějovice

Od r. 2012 jsme exkluzivním partnerem Oxford University Press pro jihočeský kraj. Naše kurzy angličtiny pracují s posledními vydáními atraktivních učebnic OUP, navržených odborníky pro dospělé studenty.

benefit

Dodáváme jazykové kurzy pro České Budějovice v rámci bonusového programu pro zaměstnance zaštítěného firmou Benefit Management nebo mající poukázky Ticket Restaurant Academia či Multi.

Máme dlouhodobě desítky prověřených doporučení od studentů, kteří navštěvují naše jazykové kurzy, na portálu spravovaném nezávislou spol. GDI s.r.o. nebo na Google či Facebooku.

Jazykové kurzy akreditované MŠMT v programu Dlouhodobého vzdělávání pedagogů. Nabízíme roční kurzy s certifikátem a kvalitním programem schváleným Ministerstvem školství.