Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
CC Škola jazyků  >  E-learning jazyky  >  ANGLIČTINA PRO MÍRNĚ POKROČILÉ B1-

přehled e-learning jazyků

ANGLIČTINA PRO MÍRNĚ POKROČILÉ B1-

ANGLIČTINA PRO MÍRNĚ POKROČILÉ B1-
Naše cena: 2490 Kč (Běžná cena: 2490 Kč)Koupit >Zkusit lekci zdarma >

Základy umíte, ale když máte souvisle komunikovat chybí vám slovíčka a nejste si jisti gramatikou? Doplňujte si mozaiku toho, co umíte. Pracujte na zdokonalování svých znalostí a dostane se vám schopnosti plynně konverzovat bez základních gramatických chyb. 

Řekli o tomto kurzu:

„Výborné, pozoruji zlepšení. :-)” Jarmila Křenková

„Dobrý den, tento kurz pro mírně pokročilé mi dává podstatně více zabrat než předchozí kurz pro pokročilejší začátečníky. Ale poperu se s tím.” Milan Koloušek

„Dobrý den, děkuji za další lekci. V minulém týdnu jsem organizovala akci s mezinárodní účastí v ČR a byla jsem ráda i za své stávající komunikační schopnosti v angličtině. Dále chci na sobě pracovat. Je to výborné, že se studiu mohu věnovat pravidelně, téměř denně, když mám na to čas a hlavně si opakovat. Je to výborná metoda, která mě i baví a zbystřuje mozek a paměť. ” Ivana S.

„Jsem moc spokojená, líbí se mi moje pokroky pod vaším skvělým vedením.” Pavla S.

„Děkuji, jsem moc spokojená a moc děkuji, vaše angličtina on-line je nejlepší.” Eva C.

Související položky
ANGLIČTINA PRO ŽÁKY 4. TŘÍDYANGLIČTINA PRO ŽÁKY 4. TŘÍDY
1890 Kč
Více info >
AJ - SLOVÍČKA PRO DESIGNÉRY B2AJ - SLOVÍČKA PRO DESIGNÉRY B2
890 Kč
Více info >
ANGLICKÁ SLOVÍČKA PRO A2ANGLICKÁ SLOVÍČKA PRO A2
890 Kč
Více info >
ANGLIČTINA PRO ŽÁKY 5. TŘÍDYANGLIČTINA PRO ŽÁKY 5. TŘÍDY
1890 Kč
Více info >


Aktuálně další...
 • Příměstské tábory s angličtinou

  Vaše děti se opět mohou těšit na oblíbené denní tábory plné angličtiny, fantazie a kouzelných dobrodružství přímo v centru Českých Budějovici jeho okolí.

  7.4.2021
 • CC&LC spojuje síly!

  Spojujeme síly s Lingua Centrum! Naše škola od tohoto jara pokračuje pod novou značkou. Vše, co na ní máte rádi, zůstává a ještě přidáme ledasco nového! :)

  1.4.2021
 • Veřejné kurzy začínají už 15.2.!

  Pošlete svou přihlášku včas, ať pro vás máme místo! Kurzy pokračují dalším semestrem a všichni pilně studují. Nenechte to na poslední chvíli. :)

  22.12.2020
 • Teddy Eddie náhledové lekce

  Od příštího týdne máme další náhledové lekce zdarma! Přijďte si s dětmi vyzkoušet, jaký Teddy Eddie je, a jestli se s ním skamarádí ještě, než kurzy začnou! :) Přijďte na kteroukoli z lekcí 29.9. či 30.9. od 14.00 hodin, 1.10. od 15.45 hodin.

  23.9.2020
 • Veřejné kurzy od 21.9. !

  Začátek semestru se pomalu blíží a s ním i naše populární skupinové kurzy. Hlašte se včas, ať si můžete vybírat! Otevíráme angličtinu, němčinu, ruštinu, španělštinu pro děti i pro dospělé.

  18.8.2020
 • Teddy Eddie už i v Budějovicích!

  Skvělá zpráva pro rodiče: nadupaný mezinárodní licencovaný systém výuky angličtiny pro předškolní děti Teddy Eddie dorazil do Budějovic!

  12.6.2020
 • Akreditované kurzy v DVPP

  Na jaře jsme získali akreditaci MŠMT pro kurzy anglického jazyka v programu dlouhodobého vzdělávání pedagogických pracovníků. Připojte se do komunikativního kurzu angličtiny, s programem a certifikátem schváleným Ministerstvem školství!

  11.6.2020
 • Učíme online!

  I v tomto období se s námi můžete věnovat sami sobě, zdokonalit si jazyky nebo se připravit na zkoušku či test. Využijte toho, že naši lektoři mají zrovna trochu víc volna a zkuste si s nimi dát hodinu online. :)

  8.4.2020
 • Příměstské anglické tábory STAR WARS inspired!

  Pro děti máme připravená letní dobrodružství inspirovaná oblíbenou filmovou sérií STAR WARS, při kterých si přirozeně osvojí a upevní své komunikační dovednosti v angličtině.

  25.1.2020
další...

Co si o nás myslí ostatní?

Přečtěte si recenze našich studentů

číst recenze >

Zjistěte si svou jazykovou úroveň

otestovat nyní >

Najděte si ideálního spolužáka do kurzu

seznam zájemců >

Bohaté zkušenosti a záruka kvality

Oxford Quality České Budějovice

Od r. 2012 jsme exkluzivním partnerem Oxford University Press pro jihočeský kraj. Naše kurzy angličtiny pracují s posledními vydáními atraktivních učebnic OUP, navržených odborníky pro dospělé studenty.

benefit

Dodáváme jazykové kurzy pro České Budějovice v rámci bonusového programu pro zaměstnance zaštítěného firmou Benefit Management nebo mající poukázky Ticket Restaurant Academia či Multi.

Máme dlouhodobě desítky prověřených doporučení od studentů, kteří navštěvují naše jazykové kurzy, na portálu spravovaném nezávislou spol. GDI s.r.o. nebo na Google či Facebooku.

Jazykové kurzy akreditované MŠMT v programu Dlouhodobého vzdělávání pedagogů. Nabízíme roční kurzy s certifikátem a kvalitním programem schváleným Ministerstvem školství.