Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
CC Škola jazyků  >  Chcete studovat a nemáte s kým?

Chcete studovat a nemáte s kým?

Máte-li specifické požadavky na čas nebo obsah kurzu, rádi vám zajistíme soukromý kurz se studenty, kteří mají stejné potřeby a požadavky jako vy. Stačí nám sdělit vaši poptávku a nechat řešení na nás.

Přehled aktuálních poptávek: 

 

Intenzivní kurz angličtiny B1

5. 2. 2020: Náš klient poptává dalšího studenta pro kurz anglického jazyka zaměřený na zlepšení komunikativních dovedností a rychlý pokrok z pasivní úrovně B1 na aktivní úroveň B1/B1+. Cílem kurzu je schopnost co nejdříve telefonicky i písmem vykomunikovat potřebné pracovně organizační záležitosti. Možnost studovat v odpoledních hodinách nebo o víkendech. Předpokládaná intenzita cca 2x až 3x týdně. 

Kurz češtiny pro cizince B1

20. 2. 2020
Hledáme kolegy pro naši klientku, která se chce učit český jazyk. Jejím mateřským jazykem je polština, kurz je tedy vhodný především pro studenty s mateřským slovanským jazykem. Studentka může docházet v odpoledních hodinách na 1 lekci týdně a začít co nejdříve. Jestliže máte o takový kurz zájem, prosíme kontaktujte nás,a můžete začít hned příští týden! 

 

Kurz angličtiny B2 - příprava na FCE víkendový intenzák 

Hledáme studenty do skupinového víkendového kurzu Příprava na zkoušku FCE B2 - 2x soboty v měsíci v období únor až květen - trénink testových dovedností. Pokud máte zájem, neváhejte se na nás obrátit! 

Kontaktujte nás


*
*Text zprávy


*Nabídka online jazykových kurzů

Jít na přehled online kurzů >


Aktuálně další...
 • Teddy Eddie už i v Budějovicích!

  Skvělá zpráva pro rodiče: nadupaný mezinárodní licencovaný systém výuky angličtiny pro předškolní děti Teddy Eddie dorazil do Budějovic!

  12.6.2020
 • Akreditované kurzy v DVPP

  Na jaře jsme získali akreditaci MŠMT pro kurzy anglického jazyka v programu dlouhodobého vzdělávání pedagogických pracovníků. Připojte se do komunikativního kurzu angličtiny, s programem a certifikátem schváleným Ministerstvem školství!

  11.6.2020
 • Učíme online!

  I v tomto období se s námi můžete věnovat sami sobě, zdokonalit si jazyky nebo se připravit na zkoušku či test. Využijte toho, že naši lektoři mají zrovna trochu víc volna a zkuste si s nimi dát hodinu online. :)

  8.4.2020
 • Příměstské anglické tábory STAR WARS inspired!

  Pro děti máme připravená letní dobrodružství inspirovaná oblíbenou filmovou sérií STAR WARS, při kterých si přirozeně osvojí a upevní své komunikační dovednosti v angličtině.

  25.1.2020
 • Rozšiřujeme tým!

  Zcela flexibilní pracovní doba i úvazek, užitečná práce se společenským přesahem, kosmopolitní prostředí, kontakt se zajímavými lidmi, zaměstnání bez stresu a deadlinů, podpora kolegů, praxe, vedení, školení, příjemné prostory. Taková je práce u nás. Pošlete nám CV! Hledáme němčináře, angličtináře, češtináře a další lektory, kteří chtějí učit sebe i druhé.

  13.11.2019
 • Začněte si u nás s čínštinou.

  Angličtina už nestačí! Udělejte dojem a vrhněte se na další jazyky, třeba něco exotického:-). V CC nově nabízíme kurzy čínštiny formou individuálů nebo "miniskupinek". Svět bude patřit Vám!

  21.3.2018
 • Slevy pro CC studenty v Oxford Bookshop na všechno a napořád!

  Pokud studujete v CC, jako už tolik jiných, máte teď možnost využít zvýhodněné ceny na všechny tituly prodávané v Oxford Bookshopu v Plachého 20, jen pár kroků od nás. A jak na to?

  4.3.2018
 • Oficiální stanovení Vaší úrovně angličtiny v CC!

  Víte, že pro oficiální "papír" o vaší úrovni angličtiny už nemusíte do specializovaných jazykových center? Pokud hledáte test, který by přesně určil vaši úroveň,byl ve variantách britské i americké angličtiny,byl by automaticky vyhodnocen a měl oficiální platnost, tak už nehledejte! Je tu Oxford Online Placement test.

  9.11.2017
další...

Co si o nás myslí ostatní?

Přečtěte si recenze našich studentů

číst recenze >

Zjistěte si svou jazykovou úroveň

otestovat nyní >

Najděte si ideálního spolužáka do kurzu

seznam zájemců >

Bohaté zkušenosti a záruka kvality

Naše jazyková škola je oficiálním členem Asociace jazykových škol, která podporuje kvalitní jazykové vzdělávání v ČR. Naše kurzy angličtiny a dalších jazyků jsou zaštítěny jejich kvalitativními standardy.

Oxford Quality České Budějovice

Od r. 2012 jsme exkluzivním partnerem Oxford University Press pro jihočeský kraj. Naše kurzy angličtiny pracují s posledními vydáními atraktivních učebnic OUP, navržených odborníky pro dospělé studenty.

Máme dlouhodobě desítky prověřených doporučení od studentů, kteří navštěvují naše jazykové kurzy, na portálu spravovaném nezávislou spol. GDI s.r.o. nebo na Google či Facebooku.

Teddy Eddie akreditované centrum

Licencovaný systém výuky angličtiny pro předškolní děti. Veselý, jazykové bohatý, komunikativní a podporující přirozené učení. Ideální pro děti, které chtějí mít angličtinu jako druhý jazyk.

Jazykové kurzy akreditované MŠMT v programu Dlouhodobého vzdělávání pedagogů. Nabízíme roční kurzy s certifikátem a kvalitním programem schváleným Ministerstvem školství.