Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
CC Škola jazyků  >  Chcete studovat a nemáte s kým?

Chcete studovat a nemáte s kým?

Máte-li specifické požadavky na čas nebo obsah kurzu, rádi vám zajistíme soukromý kurz se studenty, kteří mají stejné potřeby a požadavky jako vy. Stačí nám sdělit vaši poptávku a nechat řešení na nás.

Přehled aktuálních poptávek: 

 

Intenzivní kurz angličtiny B1

5. 2. 2020: Náš klient poptává dalšího studenta pro kurz anglického jazyka zaměřený na zlepšení komunikativních dovedností a rychlý pokrok z pasivní úrovně B1 na aktivní úroveň B1/B1+. Cílem kurzu je schopnost co nejdříve telefonicky i písmem vykomunikovat potřebné pracovně organizační záležitosti. Možnost studovat v odpoledních hodinách nebo o víkendech. Předpokládaná intenzita cca 2x až 3x týdně. 

Kurz češtiny pro cizince B1

20. 2. 2020
Hledáme kolegy pro naši klientku, která se chce učit český jazyk. Jejím mateřským jazykem je polština, kurz je tedy vhodný především pro studenty s mateřským slovanským jazykem. Studentka může docházet v odpoledních hodinách na 1 lekci týdně a začít co nejdříve. Jestliže máte o takový kurz zájem, prosíme kontaktujte nás,a můžete začít hned příští týden! 

 

Kurz angličtiny B2 - příprava na FCE víkendový intenzák 

Hledáme studenty do skupinového víkendového kurzu Příprava na zkoušku FCE B2 - 2x soboty v měsíci v období únor až květen - trénink testových dovedností. Pokud máte zájem, neváhejte se na nás obrátit! 

Kontaktujte nás


*
*Text zprávy


*Nabídka online jazykových kurzů

Jít na přehled online kurzů >


Aktuálně další...
 • Příměstské anglické tábory STAR WARS inspired!

  Pro děti máme připravená letní dobrodružství inspirovaná oblíbenou filmovou sérií STAR WARS, při kterých si přirozeně osvojí a upevní své komunikační dovednosti v angličtině.

  25.1.2020
 • Veřejné kurzy začínají už 17.2.!

  Pošlete svou přihlášku včas, ať pro vás máme místo! Zápisy do veřejných kurzů jsou v plném proudu a termíny i učebny se plní, nenechte to na poslední chvíli. :)

  25.1.2020
 • Rozšiřujeme tým!

  Zcela flexibilní pracovní doba i úvazek, užitečná práce se společenským přesahem, kosmopolitní prostředí, kontakt se zajímavými lidmi, zaměstnání bez stresu a deadlinů, podpora kolegů, praxe, vedení, školení, příjemné prostory. Taková je práce u nás. Pošlete nám CV! Hledáme němčináře, angličtináře, češtináře a další lektory, kteří chtějí učit sebe i druhé.

  13.11.2019
 • Užijte si letní intenzáky!

  Nové termíny pro letošní týdenní intenzivní kurzy už jsou vypsané! Během jednoho týdne zvládnete tolik hodin, jako za celý semestr a krásně se přitom rozmluvíte. :) Týdenní pohodové, ale nabité, studium v klimatizovaných prostorách v centru ČB.

  19.3.2019
 • V únoru 2019 opět startujeme, buďte u toho!

  Přidejte se ke stovkám našich spokojených studentů z řad veřejnosti a popadněte své místo v jazykovém kurzu co nejdříve! Start 18.2.2019, tak vzhůru na palubu!

  2.1.2019
 • "Last minute" kurzy tohoto podzimu!

  Francouzština pro pokročilé začátečníky! Italština pro začátečníky! Španělština pro začátečníky! Němčina pro pokročilé! Poslední místa tohoto podzimu! Neváhejte a berte kurzy, jaké jinde nenajdete:-)! Už od 24.9.!!

  8.9.2018
 • Španělština pro juniory s mexickým lektorem!!

  Novinka žhavá jako chilli con carne! Váš dorost se teď může u nás učit španělsky rovnou pěkně po mexicku! Každé pondělí od 16:00, už od 24.9.2018!

  6.9.2018
 • Fungl nové veřejné kurzy startují už 24.9 2018!

  Již brzy vyplouváme, tak naskočte! Tento podzim je zájem o veřejné kurzy nebývalý a kdo dřív přijde, tem dřív mele aneb kdo chvíli stál už stojí opodál:-).

  29.8.2018
 • Online kurzy frčí!

  Vyklikejte si svůj kurz, klidně i doma v pyžamu. Nabízíme jako jediní na jihu Čech bohatou škálu těch nejlepších online jazykových kurzů.

  17.8.2018
další...

Co si o nás myslí ostatní?

Přečtěte si recenze našich studentů

číst recenze >

Zjistěte si svou jazykovou úroveň

otestovat nyní >

Najděte si ideálního spolužáka do kurzu

seznam zájemců >

Bohaté zkušenosti a záruka kvality

Naše jazyková škola je oficiálním členem Asociace jazykových škol, která podporuje kvalitní jazykové vzdělávání v ČR. Naše kurzy angličtiny a dalších jazyků jsou zaštítěny jejich kvalitativními standardy.

oxford

Od r. 2012 jsme hrdým exkluzivním partnerem Oxford University Press pro České Budějovice a jihočeský kraj. Naše kurzy angličtiny jsou vyučovány moderními a atraktivními učebnicemi OUP.

benefit

Dodáváme jazykové kurzy pro České Budějovice v rámci bonusového programu pro zaměstnance zaštítěného firmou Benefit Management. Vyberte si kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny, ruštiny a dalších jazyků.

Máme desítky prověřených doporučení od studentů, kteří navštěvují naše jazykové kurzy, na portálu spravovaném nezávislou spol. GDI s.r.o.