Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
CC Škola jazyků  >  Kurzy  >  Typy kurzů  >  Příměstské jazykové tábory České Budějovice

Příměstské jazykové tábory České Budějovice

Kurzy angličtiny pro všechny děti, které si chtějí užít zábavu a dobrodružství a nechtějí přes prázdniny nechat hlavičku úplně zahálet.

Základní informace

Termíny:    13. 7. - 17. 7. 2020   Přihláška

                  27. 7. - 31. 7. 2020    Přihláška 

                  10. 8. - 14. 8. 2020   Přihláška

                  17 .8. - 21. 8. 2020   Přihláška            

Cena:       Kč  2850,- 

Místo:      České Budějovice + nejlbižší okolí 

Téma táborové hry: aktivity a dobrodružství inspirovaná oblíbenou filmovou sérií Star Wars

Skvělý způsob, jak v létě skloubit pobyt venku, zábavu s jinými dětmi a přitom si zcela přirozeně osvojit základy angličtiny. Část dne se odehrává v režimu "English only" se zkušenými mluvčími, kdy děti plní úkoly v rámci etapové hry, zbytek je vyplněn zábavnými aktivitami, závislými na počasí a náladě dětí. :)

Stvoříme malé Sky Walkers!

Kurz je zastřešen tématickou celotýdenní hrou. V rámci této hry plní různé úkoly a soutěže, jejichž cílem je přirozeným způsobem rozšířit a upevnit jejich jazykové znalosti. Letošní tábor bude inspirován oblíbenou filmovou sérií Star Wars, takže děti budou cestovat po různých planetách, hledat krystaly, zkoumat hvězdy a bojovat vesmírné bitvy! :) V průběhu týdne si děti zaznamenávají svůj den do deníčku, kam sepisují nová slovíčka, fráze a zážitky, kterými se mohou večer pochlubit rodičům.

!!! Nejedná se o sledování filmů a k účasti není jejich znalost nijak nutná. Aktivity jsou sice filmovou sérií inspirované, ale cílem je, aby si během celého dne děti na televizi ani nevzpomněly a přitom si procvičily angličtinu. :) 

Kdy, kde a co k jídlu?

Děti lze předat v sídle školy nebo předem dohodnuté místo v Českých Budějovicích, a to mezi 8.00 a 9.00 hodinou a vyzvednout mezi 15.30 a 16.30 hodinou. Tábor je vhodný pro všechny děti ve věku od 7 do 13 let. V ceně kurzu je kvalitní strava, pomůcky, materiál na výrobky a pro táborové hry. Termíny čtyř turnusů jsou 13. - 17. 7., 27. - 31.7. , 10. - 13. 8. a 17. - 21. 8. 2020.

Storno podmínky:

Zákonný zástupce je povinen při zrušení účasti uhradit storno poplatek, jehož výše je stanovena takto:

 • 29 - 15 dnů před konáním tábora 30% z ceny tábora.
 • 14 - 7 dnů před konáním tábora 70 % z ceny tábora.
 • V době kratší než 7 dnů před konáním tábora 100% ceny.
 • V případě, že za dítě, které není schopno z nějakého důvodu nastoupit na tábor, nastoupí jiné dítě, nebudou stornopoplatky účtovány.

Letní intenzivní kurzy pro dospělé

Pohodové týdenní studium jazyků nabité konverzací.

Zjistit víc >


Příměstské jazykové tábory České Budějovice
Aktuálně další...
 • Příměstské anglické tábory STAR WARS inspired!

  Pro děti máme připravená letní dobrodružství inspirovaná oblíbenou filmovou sérií STAR WARS, při kterých si přirozeně osvojí a upevní své komunikační dovednosti v angličtině.

  25.1.2020
 • Veřejné kurzy začínají už 17.2.!

  Pošlete svou přihlášku včas, ať pro vás máme místo! Zápisy do veřejných kurzů jsou v plném proudu a termíny i učebny se plní, nenechte to na poslední chvíli. :)

  25.1.2020
 • Rozšiřujeme tým!

  Zcela flexibilní pracovní doba i úvazek, užitečná práce se společenským přesahem, kosmopolitní prostředí, kontakt se zajímavými lidmi, zaměstnání bez stresu a deadlinů, podpora kolegů, praxe, vedení, školení, příjemné prostory. Taková je práce u nás. Pošlete nám CV! Hledáme němčináře, angličtináře, češtináře a další lektory, kteří chtějí učit sebe i druhé.

  13.11.2019
 • Užijte si letní intenzáky!

  Nové termíny pro letošní týdenní intenzivní kurzy už jsou vypsané! Během jednoho týdne zvládnete tolik hodin, jako za celý semestr a krásně se přitom rozmluvíte. :) Týdenní pohodové, ale nabité, studium v klimatizovaných prostorách v centru ČB.

  19.3.2019
 • V únoru 2019 opět startujeme, buďte u toho!

  Přidejte se ke stovkám našich spokojených studentů z řad veřejnosti a popadněte své místo v jazykovém kurzu co nejdříve! Start 18.2.2019, tak vzhůru na palubu!

  2.1.2019
 • "Last minute" kurzy tohoto podzimu!

  Francouzština pro pokročilé začátečníky! Italština pro začátečníky! Španělština pro začátečníky! Němčina pro pokročilé! Poslední místa tohoto podzimu! Neváhejte a berte kurzy, jaké jinde nenajdete:-)! Už od 24.9.!!

  8.9.2018
 • Španělština pro juniory s mexickým lektorem!!

  Novinka žhavá jako chilli con carne! Váš dorost se teď může u nás učit španělsky rovnou pěkně po mexicku! Každé pondělí od 16:00, už od 24.9.2018!

  6.9.2018
 • Fungl nové veřejné kurzy startují už 24.9 2018!

  Již brzy vyplouváme, tak naskočte! Tento podzim je zájem o veřejné kurzy nebývalý a kdo dřív přijde, tem dřív mele aneb kdo chvíli stál už stojí opodál:-).

  29.8.2018
 • Online kurzy frčí!

  Vyklikejte si svůj kurz, klidně i doma v pyžamu. Nabízíme jako jediní na jihu Čech bohatou škálu těch nejlepších online jazykových kurzů.

  17.8.2018
další...

Co si o nás myslí ostatní?

Přečtěte si recenze našich studentů

číst recenze >

Zjistěte si svou jazykovou úroveň

otestovat nyní >

Najděte si ideálního spolužáka do kurzu

seznam zájemců >

Bohaté zkušenosti a záruka kvality

Naše jazyková škola je oficiálním členem Asociace jazykových škol, která podporuje kvalitní jazykové vzdělávání v ČR. Naše kurzy angličtiny a dalších jazyků jsou zaštítěny jejich kvalitativními standardy.

oxford

Od r. 2012 jsme hrdým exkluzivním partnerem Oxford University Press pro České Budějovice a jihočeský kraj. Naše kurzy angličtiny jsou vyučovány moderními a atraktivními učebnicemi OUP.

benefit

Dodáváme jazykové kurzy pro České Budějovice v rámci bonusového programu pro zaměstnance zaštítěného firmou Benefit Management. Vyberte si kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny, ruštiny a dalších jazyků.

Máme desítky prověřených doporučení od studentů, kteří navštěvují naše jazykové kurzy, na portálu spravovaném nezávislou spol. GDI s.r.o.