Lektorka naprosto naplňuje moje představy o výuce. Zvláště oceňuji kombinaci takřka kamarádského vztahu se striktním dodržením pravidel a náplně výuky. Nejsem stresován, na výuku se těším, dojde-li na přátelský rozhovor, i ten jsem nucen vést v angličtině :-). Tento přístup mi naprosto vyhovuje. Komunikativnost velmi oceňuji, nikdy jsem takto spokojen nebyl, při dosavadní snaze se učit anglicky jsem vyzkoušel několik variant. Teprve nyní jsem bez výhrad spokojen.

Pavel Marek, skupinový firemní kurz, Oschatz Bohemia, spol. s r.o., ZS 2015

Vynikající lektor na pravém místě. Navštěvovala jsem několik veřejných kurzů Aj v Českých Budějovicích. Tento kurz je bezkonkurenčně nejlepší, který jsem měla možnost poznat. Moc děkuji.

Martina Drábková, veřejný kurz KET, JS 2015

S lektorem a jeho přístupem k výuce jsem maximálně spokojen. Lektor nevynechá jedinou příležitost jak postupně odstraňovat mé největší nedostatky, které obvykle vězí v gramatice. Vzhledem k tomu, že se v mém případě jedná o individuální kurz, tak je výuka uzpůsobena maximálně mým potřebám s důrazem na postupné odstranění největších nedostatků a léty zažitých chyb. Výuka mi plně vyhovuje. Lektor výuku vhodně doplňuje o zajímavé témy " mimo výukový plán" nicméně pořád klade důraz na cíl.

Marián Humený, firemní kurz obchodního jazyka, ZVVZ, a.s., JS/ZS 2015

Dotaz: Před půl sedmou ráno přiběhne lektorka vždy plná energie a s úsměvem na rtech. Jak to dělá? :-)))) Paní Katka mě nemilosrdně drtí a díky ní jsem v AJ mnohem lepší a jistější. Má se mnou trpělivost, ale nic mi neodpustí. To si nemohu nechat ujít :-)

Šárka K., firemní individuální kurz, LS/ZS 2015

Za dobu mého studia AJ v ZVVZ Machinery nejlepší lektorka, kterou jsem měl... lektorka vhodně přizpůsobuje studijní plán mé osobnosti a pracovnímu nasazení

Ing. Ladislav Jelen, firemní kurz angličtiny, ZS 2015

Lektorka je vždy velmi pozitivní a přináší do kurzu velmi pozitivní atmosféru a vhodným způsobem mě dokáže motivovat. Temto je přiměřené k našim potřebám , velmi oceňuji vracení se k tématům , kde máme ještě problém , vhodné opakování.

Emílie Peroutková, firemní kurz angličtiny, Schneider Electric, ZS 2015

Jsem naprosto spokojená, děkuji za váš výběr lektorky. Petra je moc fajn, hodiny jsou pro mne zábavou a naučím se. Myslím, že zcela odhadla můj naturel a vychází mi vstříc. Nemám sebemenší negativum.

Lenka Krčková, francouzština, ZS 2015

Petra is a very good teacher, enthusiastic and always encouraging us through a difficult language like Czech.

Erica Belgio, firemní kurz češtiny pro cizince, Alga, ZS 2015

Líbí se mi, že výuka probíhá už od první minuty. I soukromé věci probíráme v angličtině, což hodnotím velmi pozitivně a odlehčí to stresovou situaci.

Ladislav Kiss, firemní kurz angličtiny, Technicoat, ZS 2015

Kurz byl skvělý, pomohl mi zopakovat jazykové znalosti a rozšířit je o nové znalosti. Po celou dobu výuky jsme konverzovali v ruštině a přitom se dobře bavili. Témata byla nejen zábavná, ale také spojená s poznáním nových reálií, nových aktuálních faktů. Vysoce hodnotím seznam filmů a ruské literatury, které nam paní lektorka poslala na naše mailové adresy v závěru kurzu... Děkuji jazykové škole za zorganizování jazykových kurzů na tak vysoké jazykové a poznávací úrovni.

Pavla Přívorová, intenzivní letní kurz, srpen 2016