Jsme tým a chceme vás motivovat a učit tak, aby vás výuka bavila. Záleží nám na tom, abyste si odnesli dovednosti použitelné v praxi. Vzdělávání nás baví a neustále do výuky přinášíme nové podněty.

Jsme škola pro studenty, kteří vědí, co chtějí, a jdou tomu naproti.

U nás získáte služby s vysokou přidanou hodnotou a tým, který jazykové vzdělávání bere odpovědně a stojí si za kvalitou své práce. Neustále pracujeme na svém profesním růstu a klademe na sebe vyšší nároky než v jiných školách.

Výuka pro nás znamená neustálou obousměrnou komunikaci mezi studenty a školou. Kromě osobního kontaktu k tomu využíváme i specializovaný online informační systém. Přesně víme, co potřebujete, a umíme se vám přizpůsobit.

Srdcem každé školy je vlastní metodika. To naše bije v rytmu "LCCA".

Znamená aktivní komunikaci, spoluúčast na obsahu kurzu, praktický jazyk, efektivní samostudium. Je to moderní výuka pro studenty 21. století. Přináší vám aktivní a komunikativní studium, které můžete průběžně ovlivňovat a přizpůsobovat svým potřebám.

Díky efektivnímu samostudiu s prvky e-learningu získáte intezivní výuku zaměřenou na praktické zvládnutí požadovaných jazykových dovedností, na úspěšnou interakci a smysluplnou komunikaci. To zní skvěle, ale chci o své výuce vědět ještě mnohem více.

Naše učebny jsou přímo v historickém centru Českých Budějovic s romantickým výhledem na Černou věž.