Kurz v angličtiny se zkušenými mluvčími v krásné přírodě

Prázdninové kurzy angličtiny pro dospělé v krásném prostředí Zvůle u Kunžaku. Týdenní pobyt v malých skupinkách pod vedením kvalifikovaného lektora a rodilého mluvčího. 

 

Mgr. Dana Štefková

Koordinátorka vašich kurzů

verejnekurzy@ccskolajazyku.cz
+420 777 911 444

Angličtina s odpočinkem a v krásném prostředí

Náš kurz je skvělý způsob, jak v létě skloubit pobyt v přírodě a přitom si zcela přirozeně rozšiřovat znalosti anglického jazyka. Část dne je věnována výuce předem připravených jazykových bloků, zbytek je vyplněn volnou konverzací s lektory a volnočasovými aktivitami dle dohody. 

Pro závazné přihlášení a další detaily kurzu nás prosím kontaktujte na adrese verejnekurzy@ccskolajazyku.cz

Výborné a chutné jídlo, kvalitní ubytování a nádherná příroda

Studenti bydlí v apartmánech v Hájovně U Hrbků v blízkosti chatové osady Zvůle u Kunžaku. V ceně je zahrnutá polopenze, a to formou bohatých ranních švédských stolů a výběrem z teplých večeří v blízké budově v areálu chatové osady. V areálu chatové osady i kempu jsou také kurty a hřiště, stánky s občerstvením, a pláž na koupání. Penzion je obklopen jezerem a překrásnými lesy. 

Cena, termín a organizace kurzu

Cena pobytového kurzu je Kč 6650,-. V ceně kurzu je ubytování, strava, kvalifikovaní lektoři, materiál a pomůcky pro táborové hry. Součástí ceny ani organizace kurzu není doprava. Nástup do kurzu je v sobotu mezi 14.00 a 16.00 hodinou, odjezd z kurzu v sobotu dopoledne mezi 9.00 a 10.00 hodinou. Kurz se koná v termínu od 5. 8. do 12. 8. 2017