Realizace kurzů na míru firemním klientům.

Od pravidelné firemní výuky přes intenzivní kurzy po specializovaná školení a semináře.Individuální i skupinová výuka na všech jazykových úrovních. Poradenství s konceptem dlouhodobého a efektivního jazykového vzdělávání.

Mgr. Monika Hrdinová

Koordinátorka vašich kurzů

firemníkurzy@ccskolajazyku.cz
+420 602 389 560

  Kompletní služby

Děláme to rádi za vás. Odborný návrh, realizice, hodnocení.

  Online reporting

Transparentnost a rychlý přehled. Analýzy výuky na 1 kliknutí.

  Stálé sledování kvality výuky

Propracované a efektivní kontrolní mechanismy kvality výuky.

  Jazykové audity

Audity aktuální jazykové úrovně zaměstnanců. Výstupy dle SERR.

  Asistence s EU dotacemi

Odborná pomoc při čerpání dotací na firemní jazykové vzdělávání.

  Praktický jazyk

Zaměření na praktické výstupy a pracovní úkoly v cílovém jazyce.


Online reporting - transparentnost a vyšší efektivita bez nákladů navíc

Vysoká přidaná hodnota našich služeb tkví i v naprosto otevřené komunikaci s klientem. Díky našemu online systému máte všechny informace, které lze  využít k snadnému hodnocení efektivity výuky: obsah a tempo kurzů, docházka, přehled nákladů, výsledky testování, výstupy z kontroly kvality výuky, atd. Veškeré potřebné analýzy na pár kliknutí pro vás znamenají vyšší finanční návratnost vaší investice i rychlejší dosažení cílů.

Outsourcing firemní výuky, jak má být. Kompletní služby a garance efektivity vzdělávání v ceně výuky.

U nás získáte v ceně kurzovného vše, bez čeho není efektivní jazykové vzdělávání možné: odborné poradentsví, návrhy vzdělávacích plánů, kvalitní realizaci výuky, stálý metodický dohled, průběžné a výroční testování, online reporting všech výstupů z výuky, průzkum spokojenosti studentů, vyhodnocení efektivity kurzů a meziročního pokroku. 

Stálý metodický dohled - záleží nám na kvalitě a nic neschováváme.

Propracované kontrolní mechanismy umožňují sledovat kvalitu výuky ze všech hledisek - plnění stanovených cílů, výkon lektora, tempo kurzu, docházka a domácí příprava, průběžný pokrok, meziroční pokrok studenta i všech kurzů vzhledem k úrovním SERR, osvojené praktické výstupy, spokojenost studentů s výukou. Všechny tyto ukazatele sledujeme za vás. Umožňují nám včasnou diagnostiku případných problémů a jejich proaktivní řešení. Veškeré výstupy jsou průběžně komunikovány prostřednictvím online reportingu.

 

Studium jazyka zvyšuje pracovní efektivitu

Statistiky uvádějí, že 83 % absolventů technických VŠ oborů má pouze mírně pokročilou znalost angličtiny, zatímco 73 % firem požaduje znalost středně pokročilou. Tento rozdíl je pak třeba kompenzovat firemní jazykovou výukou.